Відмовилася від коханого аби врятувати брата. Через десять років Оксана повернулася з Італії, без чоловіка, зате з сином

Оксана та Данило кохали одне одного ще зі школи, проте стpaшна хвopоба брата дівчини їх розлучила – мусила поїхати на заробітки. Там Оксана й вийшла заміж, наpoдила сина. А тепер повернулася після 10 довгих років.

Оксана була перша дівчина на селі: красуня та розумниця, ще й до того скромна та сором’язлива. За нею бігали всі хлопці, та дівчина була неприступною. Прийняла вона тільки залицяння Данила, і хлопець спершу не йняв віри від радощів. Джерело

Декілька років вони зустрічалися, Оксана вступила до вишу, хотіла вивчитися, а Данило працював у рідному селі. Вони думали зіграти весілля, як тільки дівчина завершить навчання.

Та не судилося зазнати того щастя закоханим. До Оксаниного дому постукала біда – серйозно заxворів старший брат. Батько вже давно пoмер, а мати-продавчиня заробляла копійки. Оксана кинула навчання, багато працювала, а грошей все не вистачало. Тоді вона вирішила поїхати на заробітки.

Данило довго вмовляв кохану не їхати. Пропонував навіть оформити на себе кредит, та Оксана була непохитною: вона мусила врятувати брата. Тоді Данило зробив найбільшу помилку у своєму житті: замість того, щоб підтримати грубо відштовхнув дівчину, нагадавши, що вони один одному не рівня.

Оксана поїхала не попрощавшись. А Данило переїхав до міста, влаштувався на роботу, винайняв квартиру, знайшов нову дівчину. Та недовго зустрічався з Лесею, зрозумів, що ніколи й нікого більше не зможе покохати, тільки Оксана була на думці. Врешті хлопець повернувся до села й дізнався, що Оксана в Італії вийшла заміж за якогось багатія.

Довгих 10 років не було ніяких звісток від Оксани, навіть на поxoрон брата, якого так і не вдалося врятувати, не приїхала. І ось жадана звістка облетіла село. Колишня кохана Данила повернулася з Італії без чоловіка, проте з сином.

Читайте також: Під час вечора випускників всі чекали бачити їх найуспішнішу відмінницю Поліну, яка повинна була приїхати на дорогій іномарці і розповісти про свій бізнес. Однак замість неї прийшла звичайна жінка

Декілька днів Данило ходив сам не свій. Не знав, чи піти йому привітатися з Оксаною, чи краще не треба. За день по декілька разів проходив повз її будинок і не наважувався зайти.

Одного разу Данило дістав той перстень, який купив багато років тому, щоб зробити пропозицію Оксані, і подумав, що час настав, адже навіть розлука в 10 років не змогла вбuти його почуттів.