fbpx

Циганка тицьнула мені в руки папірець і зникла. А коли я таки приїхала за вказаною адресою – це був дитбудинок

Я святкувала 25-річчя, зібрала всіх друзів в ресторані, гуляли весело. Увечері я вийшла на вулицю, подихати свіжим повітрям.

До мене раптово прив’язалася циганка. Я відмахувалася від її ворожіння, сказала, що у мене свято і мені колись. Тоді вона тицьнула мені в руку якийсь згорток і пробурмотіла «Твоя дитина, твоя … єєєди… наааа … дитина». Джерело

Повернути назад згорток я не встигла, довелося сунути його в сумочку. Вранці я розбирала подарунки і згадала про циганку. Відкрила згорток, на якому було написано: «Ка…… Олексій 09.06.2010 вул. Виставкова, 40, Ново…».

Ім’я мені ні про що не говорило і, я вирішила поїхати туди, подивитися, що це за місце. Викликала таксі, назвала адресу, а коли прибула, була шoкoвана. За цією адресою знаходився дитячий будинок.

Я чомусь захотіла дізнатися про дитину, чиє ім’я було на листочку. Мені розповіли. Циганський малюк 1,5 років, потрапив до дитячого будинку тиждень тому через хвоpoбу матері. Здоровий, спокійний і активний, але його тут недолюблюють через походження. Стало цікаво, який цей хлопчик, чому його ім’я мало потрапити до мене в мій день народження.

Сходила з завідуючою до дітей, побачила Льошку – милий, крихітний малюк з великими синіми очима. З дитбудинку поїхала засмучена, тому не розуміла, чого від мене хотіла циганка і чому назвала хлопчика моєю дитиною.

Весь тиждень мучилася, мені стало шкода маленького малюка з великими очима. Не витримала і поїхала до нього, купила гостинців. В дитбудинку були раді таким гостям, тому пустили відразу. Я підійшла до малюка, почала діставати іграшки, переодягати його в новий одяг.

Малюк здивовано дивився на мене, а потім вимовив «Мама» і обійняв своїми пухкими ручками. Від дитини я йшла зі сльозами, але далеко не поїхала. На півдорозі повернула машину, приїхала назад, пішла до завідуючої і після цього почала збирати документи на усиновлення. Забрала малюка через місяць, була щаслива і задоволена.

Читайте також: Олег опинився сам посеред широкого поля. Він прямував уздовж дороги, щоб не заблукати. Дорогою йому зустрічалися квіти, і він нарвав їх цілий жмут – для мами, яку він тиждень не бачив. Очі мами наповнились слізьми

Через рік після цього проходила обстеження у гiнeкoлoга, щоб вибрати метод кoнтpaцeпції, так як діток поки своїх не хотіла. Там і дізналася, що дітей мати не зможу через анoмaлії розвитку мaтки.

Згадала, що сказала циганка про єдинy дитину. Ось такий подарунок з пророцтвом я отримала в свій день народження.

You cannot copy content of this page