Усувають запахи, миють посуд, знімають почервоніння. Чайні пакетики не лише для чаю

Чай, який багато людей люблять пити на сніданок, може бути не тільки смачним напоєм, але також корисним засобом для усунення запахів і плям. Ми розповімо вам про 7 несподіваних способів використання чаю в побуті.

Для усунення запахів.

На відміну від дешевих освіжувачів повітря, чайне листя поглинають неприємний запах, а не маскують його. Додайте в чайний пакетик трохи кориці, м’яти і лимона, покладіть його в шафу або салон автомобіля для приємного аромату.

Для добрива рослин.

Закопайте в горщик з рослиною листя з використаних чайних пакетиків. Чай містить невелику кількість азоту, який виступає в якості добрива. Після поливу рослини поживні речовини з чаю будуть надходити в грунт.

Для зняття почервоніння.

Заповніть пляшечку пульверизатора охолодженим чорним або зеленим чаєм, злегка розпороште розчин на обличчя і дайте висохнути. Антиоксиданти з чаю заспокоять суху роздратовану шкіру.

Читайте також: -Наші провінціалочки дрімучі на все готові заради столичної прописки. Контраст між віртуальним та реальним співрозмовником був просто вражаючий

Для очищення каміна.

Висипте одну або дві чашки чайного листя на попіл в каміні. Вологі листя не дозволять попелу і пилу розлетітися по всій кімнаті, коли ви будете прибирати камін.

Для відновлення волосся.

Змочіть охолодженим свіжоприготовленим чаєм пасма волосся і залиште на десять хвилин. Цю процедуру слід виконувати до використання шампуню або кондиціонера. Щоб стимулювати ріст волосся, слід використовувати зелений чай, а чорний чай додасть їм блиск.

Для миття посуду.

Заповніть брудну каструлю або сковорідку гарячою водою. Киньте туди кілька використаних чайних пакетиків і залиште на ніч. Дубильні кислоти з чаю допоможуть очистити посуд від жиру.

Для видалення плям.

Щоб видалити плями від їжі або напоїв з білої скатертині, замочіть брудну річ в чайному розчині. У великій каструлі з киплячою водою потримайте пакетики чаю протягом 20 хвилин (1 пакетик чаю слід використовувати на одну кружку води). Занурте в цей розчин тканину і залиште на деякий час. Пляма зникне.

Джерело