В день великого свята Благовіщення молитви мають особливу силу: про що сьогодні слід попросити у Богородиці

Богородиця стала для всіх християн первородного матір’ю, надійним покровом для всіх, хто потребує, заступницеютих, хто просить і покровителькою тих, хто пам’ятають. До неї часто звертаються в молитвах з проханнями про допомогу. І Богородиця завжди надає допомогу, особливо на прохання, отримані в великі свята. У Благовіщення ви можете піднести молитви і попросити Божу Матір про:

  • прощення гріхів ;
  • позбавленні від проблем, хвороб;
  • звільнення від душевних стpaждань і мyк;
  • допомоги близьким і дітям;
  • любов і щастя.

Церква нарекла Марію матір’ю всіх людей. А хто більше хвилюється за своїх чад, ніж мати? Кому діти довіряють свої стpaхи, у кого шукають захист і просять настанови – у мами. На Благовіст у всіх церквах і православних будинках звучать прославляють Богородицю пісні і молитви.

Пісня перша: «Радуйся світ радістю великою, дякуйте Небеса і Господа. Відтепер не замовкнуть уста віруючих, та не замовкнуть вихваляння праведних, що оспівують в щастя до Богородиці: возрадуйся, Велика, Бог з Тобою».

Пісня друга: «У цей день ми святкуємо наше спасіння і прояв Божий любові: Син Господа стає Сином Діви і Архангел оголошує звістку благу про диво. Вигукнемо же Богородиці: Радій, зрадівши, Бог з Тобою».

Благовіщенська молитва на щастя і співчуття. Цю молитву слід вимовляти з любов’ю в серці і голосі біля будь-якої святої ікони Божої Матері. Молитва допоможе знайти щастя в житті, стати на праведний шлях, заручиться підтримкою. Перед молитвою дозволено покаятися в гріхах, поділитися проблемами і стpaхами з Богородицею. Вона вислухає і направить допомогу, без осуду.

«Почуй, Володаркo Небес, мої скромні прохання, направ мене по вірному життєвому шляху. Умоли Господа про послаблення гріхів моїх, про захист від будь-якого дійства лукавого, від всякого отруйного слова, від усякого зла. Пошли удачу і щастя в день настільки Великий. Лише в Твоїй допомозі знаходжу порятунок. Славлю Тебе славу, подяку і схиляюся перед Тобою. Амінь».

Читайте також: Сьогодні благовіщенська сіль має особливу силу: як її приготувати і що зробити, щоб у родині панував мир, достаток та благополуччя

Молитва про прощення гріхів Богородиці. Ми люди, і на жаль, ніхто з нас не ідеальний. Господь через любов Богоматері допомагає нам отримати спасіння і позбавлення від будь-яких гріхів. Священнослужителі нагадують, що щирий не той, хто не оступився, а той, хто зумів усвідомити гріх і прийняти очищення. У день святкування Благовіщення всякий грішник може в молитовному прощення попросити Богородицю про святу допомоги в подоланні гріховності.

«До Тебе, Богородице, я, грішний раб Божий, в молитві звертаюся. Я каюсь в гріхах своїх і прощу про допомогу в подоланні грішних помислів. О, Пресвята Богородице, зміцни дух мій, навчи мене життя праведного. Так нехай прийде до мене воля Сина Твого, нехай спасе мене і напоумить, щоб було все по волі Божій. Амінь».