Від серця і до сліз: 10 мудрих порад від мами донечці

Дівчинка зростає. Вона така беззахисна, а світ і оточуючі бувають такими жорстокими. Як захистити крихітку? Дати 10 безцінних порад, які допоможуть їй вижити в суворій реальність.

Ти – особлива. Не намагайся змінити свою зовнішність, підлаштовуючись під стандарти моди або розмови інших людей. Будь сама собою і пам’ятай, що ти особлива – і в цьому секрет твого щастя!

Мрій! Не стримуй себе. І пам’ятай, що ти можеш, як стати дружиною мільйонера, так і космонавтом. Просто пам’ятай, що на шляху до мети треба залишатися людиною у всьому.

Не прагни до ідеалу. Ідеальних людей не буває. Так що навіть якщо ти, наприклад, не вмієш готувати або не вишиваєш хрестиком – це не біда. Адже ти талановита в інших сферах.

Читайте також: Неймовірно зворушливо та мудро: лист бабусі до новонародженої внучки

Ніколи не вір тому, що пишуть в соціальних мережах. Усміхнені обличчя, яхти, дорогі машини – і тобі здається, що інші живуть краще за тебе? Зупинись! Це звичайний ярмарок марнославства, який, на щастя, не має ніякого відношення до реального життя. Адже не секрет, що за красивими фото часом ховається трaгедії.

Не чекай принца на білому коні. Казки – це історії для маленьких дівчаток. Коли малятка виростають їм варто навчитися будувати відносини з реальними людьми, відкинувши ілюзії і казкові вистави.

Не осуджуй і не ображай. Ці заповіді повинні стати частиною твого життя. Тому що все погане, зроблене тобою, обов’язково повернеться до тебе. Тому не варто отрyювати своє життя своїми ж вчинками.

Приймай рішення сама без підказки подруг, ворожок та інших доброзичливців. Твоє життя – це тільки твої вчинки, бажання, рішення. І тому його сценарій пиши сама, щоб потім не шкодувати про втрачені можливості чи втрати.

Сeкc? Це поняття буде в твоєму житті. І зроби, будь ласка, так, щоб це сталося за твоїм бажанням, а не під тиском друзів, хлопців.

Діти – це не обов’язок, а щастя. Коли нарoджyвати і скільки – вирішувати тільки тобі. І я мрію, що це трапиться в той момент, коли ти до цього будеш готова. І ти з радістю даси життя дитині, яку оточили любов’ю і турботою.

Ти – кохана! І нарешті, запам’ятай найголовніше те, що повинна сказати тобі мама! Це те, що я люблю тебе. І як би далеко ти не жила, з ким би не будувала свої відносини, яких би висот не досягла в кар’єрі – для мене ти залишишся маленькою дівчинкою, коханою дочкою. І в будь-який момент ти можеш прийти до мене, щоб поплакатися, виговоритися. Твоя мама завжди буде з тобою.

Джерело – Kolobok.ua

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram