Влаштувалась до нас жінка, років 30-ти, дуже грамотна та ввічлива. Працювала швидко та завзято. Для нас завжди було дивно те, що вона ніколи не пила з нами кави. І раптом, в середу вона не вийшла на роботу

Багато років тому я працювала в компанії з продажу техніки. У нас був хороший колектив. Хочу розповісти вам про дівчинку, яка працювала на той час бухгалтером. Вона була дуже депpeсивна та більшість часу відсутня на роботі.

Це зараз є багато онлайн – сервісів, які допомагають з різними питаннями, а тоді ще не було, і усі йшли до неї за порадами чи допомогою. Оскільки, як я вже писала, що її більшість часу не було на роботі, то допомоги ми чекали довго. Джерело

Через деякий час, вона звільнилась. Багато хто з моїх колег зітхнули з полегшенням. Ми сподівались, прийде хтось надійніший.

Так і трапилось.

Влаштувалась до нас жінка, років 30-ти, дуже грамотна та ввічлива. Працювала швидко та завзято. Звали її Наталя. Про себе мало розповідала, ми знали тільки те, що в неї є двоє дітей та вона змінила багато місць роботи.

Для нас завжди було дивно те, що вона ніколи не пила з нами кави. Ніколи. Навіть коли весь колектив збирався на обідню перерву, і всі пили каву, вона пила воду. Ось так вона працювала перший місяць, а ми раділи.

І раптом, в середу вона не вийшла на роботу. Ну, думали ми, буває всяке, мало що могло трапитись. Не прийшла вона і у четвер. Ми почали телефонувати їй, а вона скаржилась на високу температуру та кидала слухавку.

Днів через 10 Наталя все таки прийшла. Була дуже бліда. Ясна річ, що хвopоба не прикрашає. Тиждень попрацювала і знову пропала. Ми знову телефонували, а вона щось нерозбірно пояснювала.

Читайте також: Близько 2-х років тому ми відсвяткували красиве весілля мого сина з його коханою Катериною. Вона справжня розумничка, красуня, має престижну роботу та успішно просувається по кар’єрних сходах, але у неї є один мінус і я нічого не можу вдіяти

Одного разу, слухавку взяв її чоловік, та розповів про те, що у Наталі дуже великі проблеми з aлкoголем. Ні те, що її звільняли з робіт, ні те, що у неї двоє дітей її не зупиняло. Чоловік розповів, що намагався її лікyвати, але все марно. Він сказав, що заяву про звільнення за власним бажанням передасть через дітей.

Ось така історія. Наталю ми більше не бачили.

Але у мене закрадаються думки, може він обманув нас, або приревнував, чи ще якісь не зрозумілі причини були. Хто зна.

Друзі, а у вас на роботі були такі випадки коли робітники просто пропадали на декілька днів?