fbpx
Життя

Влетіла свекруха у ванну. Ну все, подумала я, зірвалася жінка. Зірвало дах, зараз почне вчити, як на світі білому жити. Спочатку розповість, як правильно пелюшки прати, потім як смачний борщ варити

Можна сказати, що мені зі свекрухою пощастило. Я зараз кажу чесно, без краплі сарказму. Вона у мене молодець, хоча з деякими «родзинками». Але хто зараз може похвалитися ідеальністю?

Коли я вийшла заміж, свекрусі одразу дала зрозуміти: моя родина – мої правила. Такої ж думки був і мій чоловік, який м’яко натякнув своїй матері, що допомагати – завжди вітається, встановлювати свої правила – недопустимо. Джерело

Свекруха одразу все зрозуміла. Одразу після народження внука почала частіше навідуватися до нас додому. Буквально вимагала, щоб я більше відпочивала. Брала на себе всю роботу: прання, прасування, приготування їжі.

Одного разу я вирішила випрати пелюшки. І як тільки заходилася, дивлюся, на порозі стоїть свекруха. Не довго думаючи, кинулася у ванну, відбивати у мене прання:

– Ти неправильно викручуєш, давай я тобі покажу.

Ну все, подумала я, зірвалася жінка. Зірвало дах, зараз почне вчити, як на світі білому жити. Спочатку розповість, як правильно пелюшки прати. Потім як смачний борщ варити, а пізніше – як волосся розчісувати.

Читайте також: -Немає у неї нікого. Ні батька, ні матері. Це наша сусідка Оленка, з третього поверху. З бабусею живе. Самі вони залишилися у цьому світі

Але, на щастя, це були лише мої фантазії. Свекруха лише хотіла показати, як прати так, щоб менше часу витрачати на це. І щоб більше часу залишалося на відпочинок.

Така от в мене свекруха: все робить, щоб мені жилося легше.

You cannot copy content of this page