Вранішня молитва у вівторок

Молитви на кожен день підготовки до Великого посту. Ранкова молитва у вівторок.

“Завжди правдивий Боже і Отче! Тобі одному належить хвала і подяка за Твою превелику доброту, з якої Ти зволив мені спочити минулої ночі під покровом Твоїх крил. Дай, щоб також цього дня і повсякчас я міг бути сповненим любові до Тебе, і щоб стільки часу, скільки триватиме моє життя, я міг жити у вірі в Твого Сина, а Він міг бути моїм світлом і моїм життям.

Я знову доручаю Тобі себе повністю і до останку, щоб Ти очистив мене і панував наді мною. Дай щоб віра, а через віру Христос, сповнили моє серце, і Він міг принести оці чотири плоди віри всередині мене: любов, надію, покору і терпіння. Навчи мене бажати лише Твою любов і нічого окрім неї; прагнути не користі, не почестей і слави, а скарбів Твоєї милості, щоб бути Твоїм дитям.

Читайте також: Сильні цитати з Біблії, які вам будуть підтримкою у важкі періоди життя: “Кажуть, що надія пoмиpає останньою. Тож поки людина жива, вона сподівається на диво”

Дай мені не перейматись тим, що тимчасове, щоб Ти ніколи не залишив мене і не забув про мене. Освяти і поблагослови працю рук моїх і визволи мене від небезпеки і всього, що може завдати мені шкоди. Простягни крила Свого милосердя над усіма і порятуй кожного від знищення.

Особливо я прошу Тебе прийняти під Твою опіку всю мою родину, друзів, уряд, поставлених наді мною. Помилуй їх всіх і нехай скінчаться довкола нас злочини і кривда. Допоможи всім, хто потребує помочі. Будь милостивий до нас і пішли нам Свій мир в Ім’я Ісуса. Амінь.”