Як часто потрібно міняти подушки і ковдри та яку небезпеку вони приховуюють

Люди ставляться до правил гігієни дуже легковажно , особливо , коли справа стосується заміни подушок і ковдр. Як вважають експерти , це призводить до проблем з шиєю і розмноженню пилових кліщів.
міняти подушки.

Правила гігієни вимагають міняти подушку кожні два роки, а ковдру кожні 5 років. Як показало соціологічне опитування, проведене у Великобританії, цілих 82 % громадян поняття не мають про ці нормативах. Середньостатистичний британець використовує подушку 3,2 року, а ковдра 7,6 років. 57 % людей вирішуються замінити постіль тільки тоді, коли вони вже починають розвалюватися.

У проведеному за замовленням фірми Ergoflex UK опитуванні взяли участь 2 200 осіб старше 18 років. 46 % змінюють подушки і ковдри тільки тоді, коли їм здається, що вони використовуються вже “занадто довго”. Це вельми невизначений термін, який може тягнутися роки і навіть десятиліття. 21 % купує нові подушки і ковдри виключно на розпродажах.

Хоча більшість опитаних не в курсі того, як часто треба міняти подушки і ковдри, вони все ж розуміють, що перше змінюється частіше, ніж другі . 61 % купує нові подушки частіше, ніж нові ковдри, тому що «цього вимагають правила гігієни». Експерти стверджують, що зі старими подушками збільшується не тільки число безсонних ночей, але й імовірність отримати які-небудь розтягування шиї. Крім того, в старих подушках і ковдрах заводяться пилові кліщі.

Відзначимо, що матраци за правилами гігієни рекомендується міняти один раз на 7 років. Безумовно, термін зміни постільних речей залежить ще і від якості їх виготовлення. Його можна продовжити, купуючи спеціальні захисні покриття.

Читайте також: Сильна молитва батьків за своїх дітей

Джерело.