fbpx

Як назвати дівчинку: 10 милозвучних та оригінальних імен і їх значення

Ім’я – це не просто набір букв, воно має певне значення, історію і вносить в характер свого володаря певні риси характеру. Як же назвати дівчинку, щоб ім’я було милозвучності, чи не побитим і з хорошими характеристиками?

Пропонуємо вам підбірку цікавих імен для маленької принцеси. Прочитайте опис і, можливо, якимось із них в майбутньому будете називати свою дочку.

Стефанія (грец. “Діадема”) – це дівчинка з непростим характером, вперта і незалежна. Має прекрасну пам’ять, відмінну інтуїцію, цілеспрямована, прагне бути лідером і в кар’єрі, і в особистому житті. У дитинстві з Стефою впоратися досить непросто, вона ще та пустунка і вигадниця, чим дуже приваблює дітей в колективі, так як всі з нетерпінням чекають від неї нових ідейдля пустощів.

Іменини: 3 січня, 24 листопада.

Єсенія (грец. “Квітка жасмину”) – мудра і цілеспрямована, з сильним вольовим характером. Дуже вимоглива до себе і до оточуючих людей, заради досягнення поставленої мети готова пожepтвyвати собою. У дитинстві Яся творчa і життєрадісна дитина, дyша компанії. У школі старанна учениця, у батьків не виникає складнощів з її навчанням, воно дається їй легко.

Іменини: 20 червня

Олівія (лат. “Оливкове дерево”) – спокійна і статна, завжди чесна і об’єктивна, але якщо обмежувати її інтереси, проявить всю твердість свого характеру. У дитинстві Олівія спокійна і слухняна дитина, не любить гучні ігри і гуляння, вона краще почитає вдома цікаву книгу. Дуже серйозна і самостійна, в школі вчиться із задоволенням, чим дуже радує батьків.

Іменини: 5 березня, 3 і 10 червня

Тея (грец. “Чудо”) – маленька Тея весела і добра дівчинка, дуже добре навчається, тому в дитинстві важливо не упустити цей момент, любить допомагати мамі. Завжди прийде на допомогу, вміє зберігати чужі секрети, викликає прихильність до себе дітей, тому у неї завжди багато друзів. Володіє неповторним смаком, часто змінює сферу діяльності і рід занять, так як шукає свій шлях.

Іменини: 23 серпня, 3 січня, 20 квітня.

Читайте також: 5 імен, які допоможуть дівчинці стати сильною і мудрою жінкою

Домініка (грец. “Божий дар”, “пані”) – вперта і незалежна, дуже уразлива. Не любить колектив і велике скупчення людей, їй набагато цікавіше пограти в самоті. Маленька Ніка дуже схожа на батька, але всі звички успадковує саме від мами, дуже неохоче йде в школу, насилу заводить друзів.

Іменини: 16 вересня

Аглая (грец. “Чудова”, “блискуча”) – сильна і цілеспрямована. У дитинстві Глаша лідер, у неї дуже багато друзів, які її люблять і у всьому слухають. У дівчинки вольовий наполеглевий характер, тому так важливо направити її волю і енергію в правильне русло, тоді з вихованням не виникне ніяких проблем. У школі вчить тільки ті предмети, які їй подобаються, тому потрібно враховувати це, підбираючи для малечі школу.

Іменини: 1 січня, 4 квітня

Феліція (рим. “Щастя”) – незалежна і норовлива. У дитинстві це мила і товариська дитина, але в той же час уперта, дуже любить відстоювати свою точку зору і наполягати на своєму. Маленька непосида залишається такою ж і будучи дорослою, не любить демонструвати свої почуття, будь-що-будь домагається для себе комфорту.

Іменини: 7 лютого

Беата (лат. “Щаслива”, “блаженна”) – дуже незвичайне поєднання гарної зовнішності і шарму з холодним розважливим розумом. У дитинстві дуже ревнива, тому часто виникають конфлікти з братами і сестрами. Дбайлива і ласкава, не прощає обман і зрада.

Іменини: 3 вересня

Летиція (лат. “Радість”, “щастя”) – дівчинка з сильним вольовим характером. У дитинстві тиха і спокійна, але в той же час дуже впевнена і прямолінійна, завжди говорить те, що думає. У сім’ї і з рідними людьми Летті дуже любить, ніжнф і лагіднф дитина, має міцне здоров’я.

Іменини: 13 березня, 9 липня, 12 серпня, 21 жовтня

Мелісса (грец. “Бджола”) – це дуже відповідальна особистість. Пунктуальна і  прискіплива, але при цьому зовсім не зануда. У дитинстві веселф і життєрадіснф дитина, дуже любить творчість, не хоче займатися побутовими обов’язками. Залежить від батьків і їх думки, тому важливо, щоб вони допомогли їй вибрати професію, яка буде приносити їй радість і комфорт.

Іменини: не святкує

Джерело.

You cannot copy content of this page