fbpx

Як зачарувати людину швидко та на довго

Ви коли-небудь задумувалися про те, що для позитивного спілкування потрібно не тільки бути хорошою людиною, але і знати деякі правила? Професор психології Джек Шафер тривалий час працював спеціальним агентом ФБР. В його завдання входило навчання інших агентів технік впливу і переконання.

За словами фахівця, існують перевірені способи сподобатися співрозмовнику за лічені хвилини. Інтригуюче, чи не так? Тож, ми зробили добірку основних рекомендацій, які гарантовано допоможуть вам знайти спільну мову з співрозмовником.

Слухайте

Мало хто вміє уважно слухати співрозмовника. Якщо спробуєте хоча б дві третини часу чесно слухати розповіді інших, то здастеся їм самою душевною і чутливою людиною на світі.

Читайте також: Характер жінки можна визначити за місяцем народження

Співчувайте

Кожній людині приємно знати, що його уважно слухають. Розділіть почуття співрозмовника, і він буде вам вдячний.

Не бійтеся помилятися

Помиляйтеся, показуйте свою неідеальність, дозволяйте людям виправити себе. І вони будуть розташовані до вас.

Переключіть увагу

Ми занадто зайняті собою, але для завоювання симпатій необхідно проявляти увагу до інших. Поцікавтеся справами людини або її думкою. Вдячність не змусить себе чекати.

Кажіть компліменти

Найчастіше прямі компліменти звучать надто нав’язливо, і люди відчувають дискомфорт. В таких випадках краще використовувати комплімент від третьої особи.

Підбадьорюйте

Між звичайним компліментом і лестощами дуже тонка грань, тому краще зробити так, щоб людина сама себе похвалила. Натякніть співрозмовнику на його позитивні якості, швидше за все він погодитися з вашою думкою.

Не розкривайте всі карти

Безсумнівно, люди більше схильні довіряти відвертим людям. Але як би не горіло всередині «він моя половинка», краще не розповідати всю свою біографію на першому побаченні.

Просіть про послугу

Якщо ви хочете сподобатися людині, то краще не робити послугу їй, а попросити про послугу їїй саму (більшість людей люблять відчувати себе героями). Звичайно, не варто зловживати проханнями про допомогу.

Принцип взаємності

Люди можуть вважати, що ніхто нікому нічого не повинен, але завжди прагнуть «зрівняти рахунок». Так що важливо не тільки робити людині ласку, але і просити про допомогу самому. У будь-якому випадку, невеликі й доречні прохання завжди зміцнять зв’язок.

Контактуйте

Знайти загальний контакт можна з багатьма людьми – просто придивіться уважніше. Навіть самі несхожі люди можуть знайти точку дотику, яка стане початком міцної дружби.

Джерело.

You cannot copy content of this page