Як тільки я побачила нареченого, у мене затремтіли коліна, серце мало не вискочило з грудей. Кохання з першого погляду! І при цьому взаємне! Я все свято сиділа сама не своя, щоки горіли під поглядами нареченого. Наступного дня він мене чекав біля роботи

У видавництві я пропрацювала майже чотири місяці, коли одна зі співробітниць, з якою ми добре спілкувалися, запросила мене на весілля. З її нареченим я не була знайома, але запрошення прийняла, хотілося вигуляти нову красиву сукню.

Колега покликала ще кілька дівчат з роботи, на весілля ми прийшли всі разом, трохи запізнилися, всі вже сиділи за столом, коли ми тихенько прослизнули в зал. Народу було дуже багато, більше ста чоловік, зал був красиво прикрашений, стіл ломився під частуванням. Але не це розбурхало мене. Джерело

Як тільки я побачила нареченого, у мене затремтіли коліна, серце мало не вискочило з грудей. Кохання з першого погляду! І при цьому взаємне! Я все свято сиділа сама не своя, щоки горіли під поглядами нареченого, серце билося, не могла ні їсти, ні пити. О 20.00 я вирішила бігти додому, від гріха подалі. Я не знала, що мені робити і вирішила усунутися, перегоріти вдома.

На наступний день я виходила з видавництва і побачила його … Він чекав мене біля головного входу. Його дружина взяла відпустку в зв’язку з весіллям, її не було на роботі. Він схопив мене за руку, потягнув в машину.

Без розмов він поцілував мене, а я не стала відмовлятися. Ми не могли зупинитися, базікали і не помічали годин. Потім ми поїхали до мене. У нас все сталося … Він сказав, що розлучиться, а ми з ним одружимося.

Так і сталося. Він з’їздив додому, поговорив з дружиною, зібрав речі і переїхав до мене. Що там було, я не знаю, не питала і не хочу знати. Весілля наше відбулася дуже скоро, а після нього ми купили спільну квартиру. Ми живемо разом уже третій рік.

Читайте також: – Ти сьогодні переночуй з хлопцями, до мене дама прийде. Я, звичайно, забув до вечора про обіцянку і коли прийшов до сарайчику, то почув там метушню і звуки поцілунків. Я заліз на горище сарайчика і вже майже дрімаючи, почув внизу розмову Вови з дівчиною. Ця розмова змінила моє життя

Як ви розумієте, мені довелося звільнитися з роботи. Навіть не уявляєте, скільки проклять на свою адресу я почула! Колишня дружина мого чоловіка пропрацювала там багато років, а я новенька, звичайно її всі шкодували. Що з нею зараз, я не знаю, ми ніколи її не обговорювали і їхні стосунки теж ніколи не обговорювалися. У нове життя ми увійшли з чистого аркуша.

Зараз я дуже щаслива! Нам передрікали швидку розлуку, зради, але ми живемо і кожен день наш щасливий і спокійний. Я вважаю, що за свою любов варто боротися!

фото ілюстративне, з вільних джерел