fbpx
Все про дітей,  Здоров'я і краса

Як виміряти температуру дитині не маючи термометра?

Як визначити чи є у малюка температура, якщо у вас при собі не має термометра? Декілька простих порад для уважних та турботливих батьків.

1. Старий, провірений метод: доторкнутися губами до чола або шиї. У малюків зазвичай, якщо є температура – то гарячим найперше стає животик.

2. Прислухайтесь до серця. Вчені впевнені, що тут є певна закономірність: підвищення температури тiла на 1 градус призводить до збільшення частоти скорочень на 10 ударів на хвилину. Якщо нормальний пульс людини становить 80 ударів на хвилину, то у випадку збільшення цього показника до 100 температура може бути приблизно 38,5 ° C.

3. Спрага. Дуже часто, але не завжди, коли у дитини підвищена температура, то вона хоче пити. Запитайтеся чи малюк хоче водички чи чаю.

Читайте також: Вік, в якому ви одружилися, впливає на ймовірність розлучення

4. У стані спокою людина без виражених проблем зі здоров’ям може зробити 12-17 вдихів – видихів на хвилину. Якщо дихання під час відпочинку прискорене, це ознака підвищеної температури. За наявності жару та лихоманкою дорослі і діти дихають у середньому вдвічі частіше, ніж зазвичай.

5. Біль та почервоніння очей може говорити про температуру, а також бліді щоки – це залежить від типу захворювання.

Будьте здорові!

Джерело.

You cannot copy content of this page