Які дні 2020 року будуть для вас найбільш вдалими: визначаємо по Знаку Зодіаку

Якщо ви хочете дізнатися, яким буде рік Білого Щура для вашого Знака в цілому, то ознайомтеся з гороскопом на 2020 рік ТУТ. У ньому містяться важливі поради на цілий рік вперед. Вони допоможуть вам краще і ретельніше спланувати справи.

Січень
У сфері любові початок 2020 року буде дуже позитивним для земних і водних Знаків: Тельця, Діви, Козерога, Рака, Скорпіона і Риб. Вдалими днями астрологи називають дні, у даті які є число 3. Великий успіх чекає представників найдобріших знаків Зодіаку. Джерело

У справах і роботі, а також фінансовій сфері більше пощастить іншим Знакам, що належать до Вогняної і Повітряної стихій: це Овен, Лев, Стрілець, Близнюки, Терези і Водолій. Днями великої удачі і підвищеного успіху стануть кожен четвер і п’ятниця січня.

Лютий

Відомо, що 2020 рік високосний, тому нас чекає маса застережень і небезпек. 29 лютого вважається небезпечним днем, але представникам таких Знаків, як Скорпіон, Водолій і Телець, в цей день дуже пощастить.

У цей місяць позитивними будуть понеділки і вівторки для Дів, Козерогів і Раків. Експерти рекомендують відповідально підходити до вирішення нагальних проблем. Іншим Знакам буде щастить по п’ятницях.

Березень

Березень – час пробудження від зимової сплячки. У цей місяць найвдалішим днем ​​для всіх Знаків Зодіаку стане дзеркальна дата 03.03. Дуже потужним і творчим вплив планет буде також в останні три дні березня.

Окремо астрологи виділяють вихідні дні для таких яскравих Знаків Зодіаку як: Риби, Овен, Близнюки, Терези, Стрілець. У ці дні варто дбати про своє здоров’я, намагатися максимально перемикатися з роботи на відпочинок.

Квітень

Квітень 2020 року вельми таємничий місяць. Пощастить найбільше Знакам Зодіаку з найсильнішим характером. Проходити перевірку на міцність буде простіше, якщо знати, в які дні вам посміхнеться удача.

Це будуть дні, в які Місяць опиниться в Знаках Земний стихії: 5, 6,13, 14, 23, 24 квітня. Також велика удача чекає більшість з нас 4 квітня, так як це день із дзеркальною датою.

Травень

У травні найвдалішим днем виявиться день вашого народження. Вам не обов’язково мати день народження в травні. Наприклад, якщо ви народилися 12 лютого, то в травні найвдалішим днем для вас буде 12 травня. Те ж саме стосується і зворотного цього числа, тобто 21 травня. Якщо ваш день народження, скажімо, 2 числа, то вдалим днем буде не тільки 2 травня, а й 20, адже 2 число можна записати як «02».

Червень

У червні найвдалішими днями будуть вважатися середи та суботи. У ці дні астрологи радять представникам всіх Знаків Зодіаку залишатися активними і якомога більше працювати або займатися важливими справами по дому. При цьому краще нікому не розповідати про свої плани. Варто проявляти більше самостійності, вірити в себе і не відступати від наміченого шляху.

Липень

У найбільш жаркий місяць літа найбільше щастить буде представникам стихії Повітря: Близнюкам, Терезам і Водоліям. Особливо варто виділити жінок, так як до них доля буде більш прихильною.

Найбільш сприятливими днями для Повітряних Знаків в червні астрологи називають п’ятниці, суботи та неділі. Для Дів, Тельців і Козерогів вдалими будуть четверги. Для Водних Знаків (Раків, Скорпіонів і Риб) днями удачі стануть понеділки і вівторки, а всім, хто народився під управлінням Лева, Овна або Стрільця, пощастить в середу.

Серпень

У восьмий місяць року удача вас чекатиме в дати, які містять Вісімку. Користуйтеся щоденними вправами для підвищення настрою і впевненості, щоб ще швидше досягати задуманого.

Також сприятливим днем ​​для всіх Знаків стане Молодик в Діві 19 числа. Окремо можна виділити Раків, Терезів, Стрільців, у яких днем ​​підвищеної позитивної енергетики стане останній день літа – 31 серпня.

Вересень

У вересні багатьох з нас можуть очікувати проблеми з самопочуттям. Будьте обережнішими за кермом в цей місяць, акуратно переходьте дорогу, не провокуйте оточуючих людей на агресію.

Найвдаліші дні першого місяця осені – безпосередньо перший її день, а також дні під управлінням Меркурія і Місяця, тобто понеділки і середи. У ці дні необхідно братися за найважливіші справи і не боятися відповідальності.

Жовтень

Дотримуйтесь семи головних законів Всесвіту в жовтні. Це допоможе вам виграти час, залучити удачу в своє життя і відвести проблеми в сторону. Вас чекає великий успіх у дні зростаючого Місяця, тобто 1 числа і в період з 17 по 30. Саме ці дні будуть найбільш щасливими. З них окремо варто виділити всі п’ятниці і суботи, адже вони принесуть вам максимально багато позитивних емоцій.

Листопад

Всі бояться п’ятниць 13. В цей день в листопаді удача чекає тринадцятий Знака Зодіаку – Змієносця. Разом з тим великий успіх в числа, що містять цифри 1 і 3, очікує представників сузір’їв Водолія, Риб, Овна і Лева.

У вихідні та святкові дні фортуна буде служити Дівам, Терезам, Козерогам. Щопонеділка і в перший день жовтня найлегше вирватися вперед буде Рибам і Ракам.

Читайте також: 15 січня – День святого Серафима: ось про що потрібно помолитись цього дня

Грудень

У грудні удача посміхнеться щирим Знакам Зодіаку. Дні Марса і Венери стануть найважливішими і успішними для земних Знаків, Діви, Козерога і Тельця. Йдеться про вівторки і п’ятниці.

Повітряних Знаків, Близнюків, Терезів і Водоліїв, успіх чекатиме по вихідним і в останні два дні року. Знакам Води й Вогню, Овнам, Левам, Стрільцям, Ракам, Скорпіонам і Рибам, удача буде усміхатись щочетверга і вівторок.