З тобою в такому вигляді рoзмнoжувaтися хіба що iнвaлід по зoру захоче. Так і розpoдишся, доча, хіба що хто тебе відксерить з жалості. А чоловіка твого я розумію – приходить додому бідолаха, а вдома швабра в майці-алкoгoлічці з гніздом на голові, тут хто хоч назад на роботу відразу втече!

Здрастуй донечко. Як здоров’я? Сім’я, робота, справи? Де твій? На роботі? Об 11 годині ночі? І як цю роботу звуть? Віра, як минулого разу, чи інакше? Дура, не реви. Ага, дзвонить?! Скажи йому, що мама приїхала. Запитує коли назад? Впізнаю зятя.

Перше питання «коли назад?» Скажи, коли нову машину купить тоді і Мама додому поїде. Минулого разу я з його Запорожця ледве вилізла. Сісти-то я сіла, хоч і з великими труднощами. Поїхали на вокзал. Дорогою я всього лише кілька пиріжків з’їла. Джерело

Приїхали, поїзд уже підходить, а я не можу з Запору вилізти. Одну руку і одну ногу висунула, а решта ніяк! Зять навколо бігає, кричить: «Затримайте поїзд, я за автогеном збігаю!» Поїзд все одно пішов, а я ще два тижні погостила.

Танечко, а де онук мій Боренька, Борюсік де? Де цей телепень ночами вештається? На дискотеці? І як цю дискотеку звуть? Навіть я знаю, що по понеділках дискотек не буває. Дивись, а то він на цій дискотеці одружується по зaльoту. Або ще буває … Гаразд, мовчу.

Подивимося що у тебе в каструлях. Триденний супчик – якщо розігріти, тобто можна … Собакам. І цим ти годуєш чоловіка? Тож не дивно, що він на роботі затримується. Ти ще його як в тому анекдоті, бува, не годуєш? Дружина йде на роботу і наказує дітям: «Що кішка не доїсть – не викидайте, татові вечеря буде!»

Таня, Таня, скільки разів я тобі казала – як довів професор Павлов, різниці між чоловіком і псом немає. Основні інстинкти, і перший – пожерти!

Ти не смійся, ти слухай Маму! Ось він бігає цілий день, зголоднів і тут згадує де його миска з їжею чекає, туди і біжить! А ти з такою жратвою його сама до роботи Віри підштовхуєш. Давай картоплю, капусту, щас борщу наваримо. Нехай коли він сьогодні до миски прибіжить, у нього свято буде. Кажеш, не їсть борщ? А ти його готуєш? Мамин борщ їдять всі, Мама за цим стежить!

Так тепер займемося тобою. Що за вигляд? Майка-алкoгoлічка, дивитись гидко! А штани? Що це за штани такі? Лосини? Це в яких в 1812 році французи з Москви драпали? Що ні, он і дірка ззаду від багнета ворожого!

Ой, вона втомилася на роботі за компутером! Ой, вдома вона хоче розслабитися відпочити і не думати про зовнішній вигляд! До нас на ферму приїжджай там і відпочинеш, і розслабишся, і курям лосини свої продемонструєш. А вдома себе розпускати не можна, слухай Маму!

Таня, а що за зачіска у тебе? Вороняче гніздо називається? У тебе там ніхто поки не завівся? Жарко їй, вона волосся підібрала і ходить як опудало! Професор Павлов каже, що другий інстинкт після миски – рoзмнoження. А з тобою в такому вигляді рoзмнoжуватися хіба що інвaлід по зору захоче. Так і розpoдишся, доча, хіба що хто тебе відксерить з жалості.

А чоловіка твого я розумію – приходить додому бідолаха, а вдома швабра в майці-алкoгoлічці з гніздом на голові, тут хто хоч назад на роботу відразу втече! Ну-ка швидко йди у ванну і приведи себе в порядок, дзвонять у двері, зять повернувся!

Ні, це сусідка. Добрий день. Так, приїхала погостювати. А вам швидку викликати? Ні? За сірниками. Hе спиться, якісь хулiгани під вікном на гітарі грають і ви думаєте що там наш Борічка? Даремно думаєте, Борик наш спить. Давно. Уроки вчив, вчив і заснув. Зростає хлопчик, до університету готується, через вісім років вступати вже.

Пригощайтеся чаєм. Вася де? Кому Вася, а мені – шановний зять Василь Петрович. Працює, на нову машину заробляє. Чому це на Оку? На іномарку. Сім’ю забезпечує, дружину-красуню, дочку мою, балувати любить.

Читайте також: Кавалер був настільки настирливий, що хочеш не хочеш, а незабаром дівчина вже просто мусила вийти за нього заміж. Добре, що Петро виявився порядним і не кинув її напризволяще. Тільки дізнався, що Оля чекає від нього дитину – відразу ж повів під вінець

Ну а як ваше здоров’я? Як синок ваш, Ленін? Чому Ленін? Так він у вас як революціонер, все по тюpмах та по заслaннях … Ай, чаєм поперхнулися? Додому час? На добраніч, не забувайте нас, заглядайте!

Поповзла, анаконда. Ну постривай, наведу я в під’їзді порядок!

Дзвонять. Здрастуй, зятек мій дорогий, стомився на роботі? Зараз Таня борщиком погодує, приголубить, масаж зробить! Ви тут поворкуйте, а я спати пішла, втомилася з дороги. Все, немає Мами, Мама спить, до завтрашнього дня готується – дочі мізки вправити, онука виховати, сусідів на місце поставити. Ох-хо, що б ви без мене робили!