fbpx
Все про дітей

Збираємося до школи: 7 найважливіших покупок

Найважливіші покупки до школи:

Рюкзак

На рюкзаку економити не варто. Краще купити якісний з ортопедичною спинкою, тому що це, в першу чергу, здоров’я вашої дитини. Спинка рюкзака повинна бути досить жорсткою, щільно прилягати до спини дитини. Зверніть увагу на лямки рюкзака – вони повинні бути широкими, зі спеціальними м’якими подушками – з таким рюкзаком ваша дитина не натре плечі, навіть якщо буде носити його довго. Не забудьте приклеїти на рюкзак світловідбиваючі елементи або прив’язати до блискавки спеціальні флікери на мотузочці (вони продаються у вигляді різних фігурок – сердечок, зірочок, у вигляді фігурок тварин, черепів, машинок – їх можна підібрати на найвимогливіший смак). Завдяки флікеру і наклейкам на рюкзаку водії побачать здалеку школяра в темний час доби.

Шкільна форма

Шкільна форма повернулася Можна сперечатися про плюси і мінуси цього нововведення. З одного боку, форма дисциплінує. Вирішує проблему (для батьків і дітей) – “А що сьогодні одягнути в школу?”. Робить не настільки помітною різницю у фінансовому становищі. Стимулює дітей і підлітків виділятися і відрізнятися від своїх однолітків не зовнішністю, а іншими способами – знаннями, почуттям гумору, поведінкою, умінням дружити. З іншого боку, це певні витрати для батьків, які тепер не можуть відправити дітей до школи в звичайному повсякденному одязі.Зазвичай комплект шкільної форми складається з трьох речей – спідниця або штани, блузка або сорочка і жилет. Для першокласників, які, як правило, не відрізняються акуратністю, краще замовити запасну пару штанів. Не забудьте про білі футболки і чорні шорти для фізкультури!

Взуття

Крім шкільної форми перед початком навчального року батькам доведеться розщедритися і на нове взуття – туфлі або черевики на зміну (вибирайте взуття зі світлими підошвами, які не будуть залишати чорних смуг у шкільних коридорах – і прибиральниці будуть згадувати вас добрим словом) і кросівки або чешки для занять фізкультурою.

Дитяче робоче місце в кімнаті (парта і стілець)

Якщо до початку навчального року у вашої дитини не було свого власного робочого місця – вона малювала і писала, де доведеться – на кухонному столі, на підлозі, на ліжку. То тепер, ставши школярем, про таку свободу доведеться забути. Уроки треба робити ТІЛЬКИ за своїм столом. Привчіть до цього вашу дитину з самого початку, ввівши суворе правило. І пам’ятаємо – світло повинне падати з лівого боку, якщо дитина правша. Якщо лівша – то навпаки.

Читайте також:Загальні поради батькам першокласників

Канцелярське приладдя

Список необхідної “канцелярки” до школи вражає. Різні зошити (в клітку, в лінійку, товсті і тонкі), папки, обкладинки, рахункові палички, ручки, олівці, фарби, пластилін, лінійки, циркулі та багато іншого. Якщо купити все необхідне на оптовій базі, а не в магазинах, то можна істотно заощадити.

Підручники та робочі зошити

Першокласники повинні бути забезпечені всіма підручниками за рахунок шкільної бібліотеки. Проте в деяких школах батьків просять купити підручники з деяких предметів. Робочі зошити доведеться купити самостійно або разом з усім класом. Про це ви дізнаєтесь на шкільних зборах.

Розклад уроків

Не забудьте про цю важливу дрібницю. Дозвольте дитині самій вибрати собі розклад в магазині – з її улюбленими героями мультфільмів або казок. Адже розклад буде висіти у неї на самому видному місці, з розкладом вона буде звірятися щодня.

Вдалого і легкого вам навчального року!

Джерело.

You cannot copy content of this page