fbpx

Здійснюємо заповітне бажання через особливу молитву

Я вдаюся до цієї молитви вже давно і читаю щодня. Хочу поділитися нею і з вами.

«Сьогодні я хочу опублікувати свою особисту молитву, яку мені дали в одній незвичайної поїздкі.

Я їздила в поїздку по святим місцям, далеко і високо в гори, в місце сили – Печеру Конир-Аулие.Там люди зцілюються і очищаються, купаючись в невеликому озері, яке знаходиться в цій печері.

Там можна багато зустріти цілителів, ясновидців та інших цікавих людей. І ось одна з таких дивовижних жінок сказала мені, що немає на світі нічого сильніше любові і вдячності. Саме любов і вдячність є рушійною силою для виконання всіх бажань, зцілення і радісного життя.

Вона дала мені молитву і сказала, що це молитва на виконання бажань! Але коли я почула її, я здивувалася, помітивши, що я ж в ній нічого не прошу, а просто дякую. На що вона мені відповіла, що коли ти висловлюєш подяку за те, що ще не маєш, то ти це обов’язково отримаєш.

А ось якщо ти просиш, то навряд чи бажання здійсниться, так як проханням людина висловлює потребу в чому-небудь, а ось вдячністю він стверджує, що це у нього є.

Ось такий от парадокс. Набагато пізніше я прочитала книгу «Бесіди з Богом», в якій йдеться про те ж саме. Радість, любов і вдячність наближають виконання бажання, а прохання і нужда – віддаляють.

Висновок: Дякуйте за те, що маєте, і за те, що хочете мати, як ніби це у вас вже є! І тоді виконання бажань буде відбуватися легко і швидко. Звичайно ж, з умовою, що ви цього дійсно хочете, вам це дійсно треба, і ви бажаєте це в єдності душі і розуму.

Цю молитву ви не знайдете в інтернеті. Я нею користуюся вже давно і читаю щодня. Треба запалити свічку і обійти з нею за годинниковою стрілкою весь будинок, читаючи в цей час молитву. Починаєте від вхідних дверей і закінчуєте біля них. Прочитавши в останній раз молитву біля дверей, залиште свічку догоряти.

Я зараз читаю молитву щодня, просто як подячну. А коли хочу виконання бажання, тоді ходжу зі свічкою. У тексті молитви, де написано «і так далі» перераховуйте всі, що хочете – за що ви ще хочете подякувати і що ви хочете отримати.»

Подячна молитва на виконання бажання

“Господи, Ісус Христос, Матінка Пресвята Богородиця і всі Небесні Сили!

Дякую Вам за ваше милосердя до мене раби Божої (ім’я) і членів моєї родини!

Дякую за Ваше благословення, спасибі Вам за те, що ви оберігає і рятуєте мене рабу Божу (ім’я) і членів моєї сім’ї від марного наклепу, від будь-якого лиха, від псування, від пристріту жіночого – чоловічого, від в’язниці, від злиднів, від марної смeрті, від закляття, від прoкляття, від наклепів, від змов, від злих лихих людей.

Bід чаклунів, від відунів, від баби простоволоски, від дівки самокрутки, від заздрісників і ненависників, від ворогів видимих ​​і невидимих.

Дякую Вам за те, що Ви допомогли мені рабі Божої (ім’я) і членам моєї сім’ї позбутися недуг, від ворогів, від злих чар, і так далі.

Дякую Вам за те, що Ви допомогли у праці, в навчанні, в бізнесі, в сімейних відносинах і так далі.

Спасибі Вам, що Ви наповнили мій дім щастям, любов’ю, благополуччям! Відтепер і довіку століть. В ім’я Отця і Сина І Святого духа. Амінь (3 рази). ”

Ось така ось молитва, яка у кожного виходить своя. Ще ця жінка (навіть не знаю, як її звати, на жаль) сказала, що будь-яка молитва має чудодійну і чарівною силою.

Якщо відчуваєте, що на душі у вас погано, вас переслідують невдачі, ви хворієте, і так далі, почитайте «Отче наш» дев’ять разів протягом дев’яти днів. І цією її порадою я теж користуюся.

Удачі вам всім і виконання всіх бажань!

Читайте також: Молитва до святої Марти про здійснення бажання

Джерело.

You cannot copy content of this page