fbpx

5 фраз, які потрібно повторювати собі, коли в житті труднощі

Життєві труднощі зазвичай стукають у наші двері без попередження і, саме тому, ніхто з нас зазвичай не готовий зустріти їх в обличчя.

Ці труднощі мають безліч форм. Так, що іноді нам не допомагає навіть найкраща підтримка близьких або те, що ми прочитали в безлічі книг про самостійне подоланні негараздів.

Темні часи вимагають, перш за все, правильного внутрішнього настрою, який допоможе мобілізувати всі свої внутрішні ресурси , емоційну стійкість і добре керувати своїми емоціями.

Хоча ми часто чуємо, що «труднощі роблять нас сильнішими», реальність така, що зазвичай єдине, чого всі ми хочемо, – це просто «відчувати себе добре і радіти життю».

Життя рано чи пізно виведе вас туди, куди ви прагнете, але, коли ви відчуваєте, що готові втратити свідомість від труднощів, повторюйте про себе ці фрази.

1. Я маю право трохи поплакати, але скоро знову буду сміятися
Емоційна розрядка дуже важлива для того, щоб пережити період скорботи, змиритися з невдачею, помилками, труднощами. Ніколи не стримуйтеся і не відчувайте провину за те, що ви пригнічені і вам не вистачає сил.

Але важливо пам’ятати, що цей стан, необхідність «глянути в очі нашим демонам», не повинен тривати надто довго. Це не повинно бути постійним.

Поплакати про наші проблеми має чітку мету: допомогти нам прийняти те, що трапилося, щоб рухатися вперед, щоб змінити ситуацію і себе. Ви заслуговуєте на те, щоб знову почати посміхатися.

2. Людина, яка найкраще може допомогти мені пережити труднощі, – це я сам
Вас можуть оточувати хороші друзі, чуйний партнер і любляча сім’я, які піклується про вас. Однак ви повинні бути в змозі впоратися з цими моментами труднощів самі.

Без волі, без енергії, без надій вам буде дуже складно вийти з цієї темної кімнати, в яку ви потрапили. Слухайте тих, хто навколо вас, приймайте їх допомогу, але потім ви самі повинні запустити цей внутрішній процес подолання труднощів.

3. Я не можу змінити обставини, але можу змінити моє ставлення до них
Є речі, які неможливо уникнути: втрати, хвороба, розлука, відносини, які рвуться, не дивлячись на всі наші зусилля …

Ніхто з нас не може контролювати на 100% ці труднощі і обставини, які іноді життя підкидає нам. Однак лише ми відповідаємо за наші думки.
«Не можу» повністю паралізує нас і приносить нам лише негативні емоції. У той час як «я зможу це» повністю змінює наш настрій і ми знаходимо нові сили. Не забувайте про це!

4. Я почну жити, коли переступлю через свій страх
У наших статтях ми багато разів говорили про зону комфорту. Це якийсь невидиме простір, який оточує нас і дає нам відчуття безпеки і контролю над ситуацією.

Однак, коли ми переживаємо труднощі і негаразди, ми відчуваємо, що ці невидимі стіни руйнуються, залишаючи нас повністю беззахисними.

Ми повинні подолати цей страх і вийти за межі цього колись затишного кокона, який нас оточував.

Якщо ви боїтеся навіть подумати, що тепер з вами буде, після того, як ви переступите цю лінію, то спочатку прийміть те, що трапилося, а потім нагадаєте собі, що життя триває, і ви разом з ним. Вперед!

Якщо ви відчуваєте страх, боїтеся опинитися на самоті, то раціоналізуйте ці побоювання і згадайте нашу другу фразу: єдина людина, хто вам може допомогти, це ви самі. Знайдіть в собі сили це подолати.

5. Я повинна щодня піклуватися про свій спокій і внутрішній баланс
Ви дбаєте про ваші дієти, вази, ходите до лікаря, щоб перевіряти своє здоров’я. Постійно думаєте і дбаєте про ваших близьких і, можливо, ввечері ви падаєте на ліжко практично без сил.

Тепер запитайте себе, коли в останній раз ви думали про свої почуття, потреби у вашому внутрішньому світі?

Корисно ставити собі це запитання щодня. Якщо ми ставимо в пріоритет потреби інших, ми починаємо нехтувати собою.

Якщо ми зосереджуємо наші зусилля на матеріальних речах, прагнучи накопичити або отримати їх, ми забуваємо про справді важливі речі: наше щастя, наші цілісність як особистості.

Коли настають важкі часи, ми повинні бути готові до них, і найкраща стратегія полягає в тому, щоб кожен день ростити наш внутрішній спокій, зміцнювати почуття власної гідності, самооцінку.

Не забуваючи, перш за все, що життя тече і все постійно змінюється. Подобається нам це чи ні, ми повинні стати частиною цього руху.

І на закінчення варто підкреслити, що ніхто з нас не може передбачити, коли настануть ці складні моменти і життя буде випробувати нас на міцність, тому необхідно знати, як «запустити» ці механізми життєстійкості, і ці фрази вам в цьому допоможуть.

Тому що переживши шторм, ми обов’язково побачимо веселку.

Читайте також: 3 жіночі знаки Зодіаку від яких у чоловіків і серце, і годинник зупиняються

Джерело.

You cannot copy content of this page