fbpx

6 знаків зодіаку, яких спіткає фінансова удача у вересні

Овен

У матеріальне життя представників цього знаку поспішають зміни. Вересень допоможе розкрити в собі приховані таланти і реалізувати потенціал. Сприяти вашій грошовій удачі буде Уран. Астрологи радять проявити фантазію і всерйоз підійти до вирішення проблеми з мотивацією. Вся справа в тому, що уранічна енергетика відзначена рухом назад, а це може спонукати до дозвільного способу життя.

Без належної мотивації буде важко впоратися з усім обсягом турбот. А фізичні та емоційні перевантаження стануть причиною погіршення самопочуття. Спробуйте спеціальні афірмації, спрямовані на успіх, і уникайте найбільш напружених днів, які припадуть на 5, 14, 20, 25 і 28 вересня.

Телець

Активними планетами в цьому місяці для Тельців стануть Нептун і Меркурій. Період з 9 по 28 вересня відзначений як найбільш вдалий і продуктивний час для ділової активності. Основним мотивом стане прагнення до збільшення комфортабельності життя. Пошуки додаткового заробітку будуть виправдані, а рішення господарсько-побутових і матеріальних питань обіцяє пройти без ускладнень.

У вересні у Тельців з’являться великі шанси на стрімкий прорив у фінансовій сфері життя. Астрологи радять не розпорошуватися на дрібниці і веселощі, а більше приділяти увагу важливим справам і реальним перемогам. Найбільш вигідні для цього дні: 12, 13, 15, 16, 17 і 18 вересня.

Читайте також: Нумерологія народження: як визначити найважливіші роки свого життя

Близнюки

Всесвіт піднесе Близнюкам гідну підтримку у вересні. Спектр позитивного впливу планет і сузір’їв пошириться на фінансову сферу життя. В силу вступить ваш енергетичний покровитель Меркурій і помічник Сатурн. Спостерігається значне збільшення розумових здібностей. Зірки радять робити наголос на колективну роботу. За допомогою союзників, однодумців і партнерів ви зможете зняти з себе частину зобов’язань і матеріальних проблем.

Однак слабким місцем місяця стануть надлишкові амбіції. Прішпорьте свої прагнення здобути все і відразу. Рухайтеся розмірено і цілеспрямовано, не зраджуючи власним принципам. Найбільш вигідні та сприятливі дні відзначені переходом Меркурія у власний Знак. Період з 9 по 28 вересня повністю охоплений позитивною енергетикою.

Терези

У першій декаді вересня Терези можуть знайти шляхи вирішення матеріальних проблем, повністю задовольнивши свої плани й інтереси на найближче майбутнє. З астрологічної точки зору це не дивно, адже в свої права вступить ваш покровитель Венера. Знаходження планети, що відає вашою удачею, в сузір’ї Лева додасть Терезам сміливості, цілеспрямованості та рішучості.

Астрологи радять віддати перевагу діловому і неформальному спілкування. Саме у вересні у представників Терезів є шанси підвищити свою репутацію в очах керівництва і колег по роботі. Встигніть зробити все хвилююче до 19 вересня. Починаючи з другої половини місяця можливості проявити себе будуть обмежені і скрутні. Всьому виною спад позитивного впливу Венери.

Стрілець

Перший осінній місяць для Стрільців гарний час для роботи і творчості. Ваш покровитель Сонце поширить позитивний вплив на фінансову сторону життя. Однак 22 вересня, його підтримка спаде, що може викликати внутрішній конфлікт. Стрільці ризикують вдатися до негативних переживань, які будуть зупиняти продуктивність і внутрішню впевненість.

Астрологи рекомендують прислухатися до порад близьких людей і не вступати в активну погоню за над-успіхом.

Водолій

Відносно матеріальної сфери життя для Водоліїв настане сприятливий період. Ваш управитель Меркурій набере чинності в період з 9 по 28 вересня. Що найкращим чином вплине на ділову активність, розумові здібності і грошову удачу.

На початку місяця слід остерігатися Сонця і його негативних аспектів 5 і 8 вересня. У фінансовому гороскопі ці дні позначені відсутністю везіння. Це не найкращий час для прийняття ініціатив і відповідальності. Зате наступні дні допоможуть Водоліям реалізувати себе. В роботі вас чекає значний прорив, якщо ви зможете проявити себе.

Джерело.

You cannot copy content of this page