fbpx

Бабуся постійно говорила, що чоловікам нема віри. Після слів молодшої сестри, Оля нарешті зрозуміла, чого боялася молодша сестра. Адже в їхній сім’ї сварки були чистенько, батько часто не ночував вдома

Сестри Оля та Дарина домовились після роботи посидіти в кафе, про все поговорити більш детально. Своїх рідних вони попередили, що будуть дома пізно. Оля та як старша, завжди старалася піклуватися про молодшу Дарину. Вона вже була одруженою шість років, тож вирішила дати молодшій сестрі свої настанови.

Дарині було майже 30 років, була ще не одружена але мала хлопця Тараса. У них були хороші стосунки, та дівчина все одно боялася, помилитися, щоб потім все життя не бути як їхня мати.

Після слів молодшої сестри, Оля нарешті зрозуміла, чого боялася молодша сестра. Адже в їхній сім’ї сварки були частенько, батько часто не ночував вдома, що врешті-решт призвело до розлучення. Та ще й бабуся їхня постійно говорила що чоловікам нема віри. Оля намагалася заспокоїти Дарину, говоривши її, що Тарас, нормальний хлопець і її точно любить, і не треба себе накручувати.

Оля розповіла що коли вона виходила заміж, мати з бабусею теж її всякого наговорювали, щоб вона не спішилась, щоб добре ще поспостерігала за своїм майбутнім чоловіком. Та якби дівчина тоді їх послухала, то б зараз могла бути незаміжня. Тож дала вона таку пораду молодшій сестрі, щоб там виходила заміж і нічого не боялася.

Сестри обійнялися і вийшли з кафе, кожна з них розійшлася по своїх домівках. Оля до чоловіка і сина а Дарина до матері з бабусею. Дарина по дорозі додому, думала, як добре що в неї є старша сестра, якій вона може все сказати і навіть те, що не може розповісти матері та бабусі.

У житті Дарини все склалося добре, Тарас виявився і справді чудовим чоловіком. Дарина і дальше радилася тільки з Олею, не надокучала ні матері, ні бабусі. Вона так її називала не інакше як “другою мамою”. В своїй сім’ї Дарина теж одразу сказала Тарасові що треба щоб було не менше чим двоє діток, щоб один одному були вони підтримкою.

Так невдовзі сталося, жінка привела у світ теж двох чудових дівчат, різницею так само як вона з Олею у сім років. Дівчатка теж між собою добре дружили і завжди підтримували одна одну.

Чудова історія на мій погляд, а Ви як вважаєте?

Хто має бажання поділитися з нами своєю історією з життя, надсилайте листа на адресу редакції. Всі імена будуть змінено. [email protected]

Ваша, Галина Червона. Передрук заборонений.

You cannot copy content of this page