Головний закон успіху та процвітання у житті

Є один закон, якому підпорядковується абсолютно все! Твій бізнес, сім’я, стосунки, здоров’я – все можна поліпшити або вкрай занапастити одним способом. Яким же?

Найголовніший закон успіху і процвітання
Бог осміяний бути не може. Що посіє людина, те й пожне.
Біблія, Галатів 6:7

Напевно ти не раз чув цю фразу, вона взята з Біблії і описує духовний закон, який працює від створення світу. Він не може бути скасований, як неможливо скасувати черговість літа і зими, дня і ночі, сонця і місяця. Так створив Бог, і саме так все працює.

У чому ж суть цього закону сіяння і жнив?
Все, що ти маєш – це твоє насіння. Думки, слова, таланти, гроші, час, сили. Кожна хвилина життя – це поле, яке ти засіваєш. Залежно від того, що ти поклав в грунт, виростає врожай. Якийсь швидко, якийсь повільно. Але правда в тому, що жнива настають завжди!

Тому зараз розбери всі сфери свого життя і подумай, яке насіння і куди ти вкладаєш? Хороше воно чи не дуже? А може, грунт не той? Який урожай ти отримуєш з кожним днем ​​в роботі, здоров’ї, фінансах і відносинах?

Все, що є в тебе сьогодні – це результат вчорашнього посіву. Ти це посіяв. І в твоїй владі вирвати посіяне: наприклад, покаятися в скоєному і чинити по-іншому.

Інші люди теж можуть сіяти в наше життя певну насіння: негативне або позитивне. Головне, чи даси ти прорости йому? Якщо тобі зробили або сказали щось погане, що не акцентуй на цьому увагу, не зрощуй це в своєму серці, інакше обов’язково пожнеш біль і гіркоту, які будуть отруювати твою душу.

І навпаки, якщо зробили тобі комплімент або сюрприз, приймай і дякуй! І пожнеш ще більше любові і прийняття у всіх сферах життя!

Роби людям добро, виділяй фінанси (це теж твоє насіння!) На Божу справу і на благодійність. Допомагай оточуючим словом і ділом, підбадьорюй їх і надихай. Кожен день сій любов і підтримку. У свою професію і бізнес вкладай всього себе, не халтурно, а на максимум, щоб пожати 100% успіху! Годуй себе хорошою їжею, сій в своє здоров’я якісні продукти. Фільтруй думки і слова, це твоє насіння для майбутнього.

Якщо ти будеш використовувати цей закон в кожній сфері життя – повір, результати приголомшать тебе!

Читайте також: Поїхала на місяць – залишилася назавжди: як дівчина із Закарпаття зуміла влаштувати своє життя у США

Хай щастя і процвітання наповнять твоє життя! Адже ти тепер мудрий сіяч, націлений на величезні і успішні жнива!

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram