Кавалер запросив до Туреччини на відпочинок, а по приїзду дівчина була неприємно здивована і такого повороту подій не очікувала

Подруга попросила мене приходити годувати кота і доглянути за квартирою, доки сама до Туреччини махнула.

За розмовою я запитала, з ким вона летить на відпочинок і подруга розповіла, що в Туреччину її запросив колега по роботі. Вони один одному симпатизують, фліртують, але між ними нічого поки немає. Джерело

У надії розвинути стосунки, чоловік запросив її з’їздити у відпустку разом, сказав що він оплатить їм путівку в Туреччину за системою «все включено» на 10 днів і щоб вона ні про що не турбувалася.

Подруга полетіла на відпочинок, на ватсап мені регулярно відправляла фотографії зі своєї відпустки. Поділилася враженнями, що готель класний, годують добре, погода чудова і їй все подобається.

Я поцікавилася як складаються стосунки з її кавалером, вона відповіла:

– Ти знаєш я зрозуміла, що нічого у нас з ним не вийде, ми можемо бути з ним тільки друзями.

Я її підтримала і сказала, щоб вона не сумувала, так буває. І ось подруга повернулася з відпустки з гарною засмагою та чудовим настроєм, а через кілька днів вона мені зателефонувала і поскаржилася.

Через пару днів як вони повернулися з Туреччини їй на ватсап чоловік з яким вона літала відправив фото своєї банківської картки та фото чека за оплачену путівку і попросив повернути йому половину грошей.

Подруга була неприємно здивована і такого повороту подій не очікувала, думала, що він порядний чоловік.

Читайте також: Я закохала в себе Віктора, вкрала його з сім’ї і заборонила бачитись з дітьми. А потім за все поплатилася

Вона жінка горда і самодостатня і тому тут же перевела йому половину за путівку і висновки з цієї ситуації зробила, що якщо ти ще не перебуваєш в близьких відносинах з людиною, то і їхати за його рахунок не треба.

Вийшло, що чоловік не отримав від неї того, що хотів – любові і ласки, але ж вона і не повинна йому була, їхала на запрошення.

А ви згодні з такою позицією чи варто було одразу домовлятися про оплату навпіл?