На весілля донька сказала не приходити, а коли йшла, залишила пакет. З нього стирчала та сама сукня, яку вони з мамою вибирали разом. Родичі чоловіка сказали, що вона старомодна. І купили нову, красиву, атласну

Галина Вікторівна мовчки дивилася у вікно. Був ясний морозний суботній день. На подвір’ї бігали, сміялися і грали в сніжки сусідські дітлахи, а по щоках жінки повільно стікали сльози. Сьогодні її єдина дочка Наталочка виходить заміж за гарного хлопця з благополучної сім’ї. І треба б радіти, тільки ось матері не знайшлося місця на цьому святі життя.

Але ж з донькою вони жили душа в душу, майже ніколи не сварилися. Валентина Іванівна щосили намагалася віддати доньці все, що є: турботу, тепло, любов, яку вона так і не пізнала від батька. З батьком Наталки вони розлучилися, коли дівчинці було півтора року. Допомагати дитині і колишній дружині він не захотів, просто «зник».

Наталка росла веселою, не примхливою ​​дівчинкою, завжди намагалася порадувати матір. У школі вона була відмінницею, тому при вступі до інституту ніяких проблем не виникло. Незабаром зустріла Анатолія. Він був розумний і вродливий. Був з хорошої і забезпеченої сім’ї. Тільки з мамою їх Наталя не знайомила. Знаходила різні відмовки.

Через 2 роки Анатолій зробив Наталці пропозицію. Галина Вікторівна дуже зраділа за дочку, почала заздалегідь закуповувати придане: накупила багато красивої постільної білизни, чайний сервіз, відклала гроші, щоб молодята змогли купити меблі в квартиру. А потім покликала доньку в магазин весільних суконь. Вибрали найкрасивішу мереживну і прозору фату.

Наближалася важлива дата, а Наталочка все не дзвонила, щоб повідомити, де буде відзначатися свято. За тиждень до одруження дочка прийшла. “Привіт мамо. Ти пробач, що я довго не заходила. Сама розумієш, суєта, підготовка, стільки справ», – сказала вона.

«Нічого, моя хороша, я так хвилювалася, думала, раптом ви передумали. Не дзвоните, не повідомляєте, куди приходити на церемонію», – зітхнула Галина Вікторівна. «Мамо, ти тільки не ображайся, ти мене пробач, але давай ми з тобою потім, пізніше відзначимо. Тільки не зрозумій неправильно … У Толіка батьки …, вони успішні, підтягнуті, виглядають як з обкладинки журналу … А ти так погладшала останнім часом, і зморшок стільки стало. Раптом вони розчаруються. Толік сказав, що з його боку будуть багаті родичі. Вони всі думають, що я з пристойної сім’ї. І я їм сказала, що ти зараз в іншому місті і приїхати не можеш. Але ти не переживай, ти поки приведи себе в порядок, і я вас обов’язково познайомлю».

Коли Наталка йшла, залишила пакет. З нього стирчала та сама сукня, яку вони вибирали разом. Родичі чоловіка сказали, що вона старомодна. І купили нову, красиву, атласну. І наостанок Наталя сказала, що обов’язково приїде наступного дня після весілля і покаже мамі всі фотографії.

Фото ілюстративне з вільних джерел