fbpx

Небезпечні бажання: які мрії можуть зруйнувати ваше життя

Як багато хто з вас знають, мрії є головним двигуном прогресу, причому не тільки окремої особистості, а й людства в цілому. Мрії народжуються завдяки бажанням, деякі з яких просто неприйнятні.

Думки матеріальні. Мріючи про щось світле, ви створюєте собі прекрасне майбутнє, яке маленькими кроками стає все більш і більш відчутним, близьким. Якщо ви будете зароджувати в собі негатив за допомогою неправильних бажань, то удача просто відвернеться від вас.

Як негатив руйнує ваше життя

Коли ви в гарному настрої, коли бажаєте всім добра і думаєте про щось прекрасне, то все добре. Варто тільки відбутися чомусь незапланованому, багато людей відразу вдаряються в негатив, забуваючи про те, що він надзвичайно небезпечний в будь-якому своєму прояві.

Є думки, які просто блокують енергетику, а є такі, які позбавляють вас її. Щоб життя не руйнувалося, а будувалося по цеглинці щастя, вам слід уникати найнебезпечніших бажань, а також жити за Законами Всесвіту.

Найнебезпечніші бажання

Першими в списку надзвичайно небезпечних бажань варто БАЖАННЯ СМEРТІ. Це відноситься не тільки до інших людей, але і до себе. Коли ви бажаєте комусь болю, страждань і уявляєте собі це, то автоматично страждаєте від цього тільки ви.

Деструктивні бажання і думки призводять до серйозних втрат енергетики та порушень зв’язку з центром достатку Всесвіту. Бажання повинні бути творчими.

Друге найнебезпечніше бажання – БАЖАННЯ ПОМСТИ. Це більш загальний випадок першого небезпечного бажання. Помста може бути різною. Намагайтеся забувати образи відразу, так як вони погіршують настрій і роблять біополе людини менш захищеним.

Навіть коли ви, начебто, щасливі від того, що вашому ворогові погано, ви заохочуєте зло, якому немає місця в нашому житті. Це може мати негативні наслідки. Відплата – це справа Всесвіту. Вона поверне все негативне тоve, хто це заслужив.

Третє бажання – легкої наживи. Коли ви зрадою, обманом або чимось в цьому роді намагаєтеся дістати багатства, влади, поваги щось не залишаєтеся навіть на одному місці. Ви робите крок назад, тому що не можна стати краще, образивши когось.

Егоїстичні люди часто стикаються з проблемою, коли потрібна допомога, але її не було в кого попросити. Саме тому намагайтеся якомога рідше проявляти цю надзвичайно сильну любов до легких шляхів.

Ваше життя зміниться після того, як ви навчитеся ставити себе на місце інших людей зможете вигнати з себе небезпечні бажання. Пам’ятайте, що добро притягує добро – це ЗАКОН ТЯЖІННЯ, який найбільш актуальний для тих, хто мріє про світле життя.

Читайте також: 5 фраз, які потрібно повторювати собі, коли в житті труднощі

Джерело.

You cannot copy content of this page