fbpx

Про що розповість аватарка в соцмережі

Особистий профіль у соціальній мережі може розповісти про людину дуже багато. Особливо це стосується зображення на аватарці, адже саме воно є своєрідною візитною карткою в мережі. І кожен з нас вкладає певний сенс в ту чи іншу картинку, представляючи себе своїм друзям і всьому світу.

Це як «зустрічають по одягу» — тільки у віртуальному світі. Отже, що ж може розповісти головне фото облікового запису? Американські вчені серйозно зайнялися вивченням аватарів різних користувачів соціальних мереж і зробили деякі висновки.

Я — профі! Люди, які серйозно захоплені своєю професією, зазвичай розміщують фотографії з робочого місця. Їм щиро подобається те, чим вони займаються, будь то медицина, викладання у Вузі, перукарське мистецтво або журналістика. Зазвичай це люди відкриті, комунікабельні і задоволені своїм життям. Одні з найбільш приємних співрозмовників і надійних друзів.

Студійне фото Професійні фотографії зазвичай викладають люди публічні, для яких це просто необхідність. Якщо ваш знайомий явно не політик і не поп-зірка, значить, ви, швидше за все, маєте справу з класичним нарцисом, який понад усе на світі обожнює милуватися собою. У відносинах з оточуючими такі люди спочатку прораховують можливу вигоду від спілкування з вами, а лише потім вирішують, чи коштуєте ви їх витраченого часу.

Читайте також: Як зачарувати людину швидко та на довго

Фото знаменитостей Якщо мова йде про підлітка, то фото Анджеліни Джолі чи Брюса Вілліса на аватарці кажуть, швидше за все, про комплекси з приводу своєї зовнішності. Якщо ж таке фото вибирає доросла людина, вона навряд чи налаштована на близьке спілкування з ким би то не було. Ймовірно, за привабливою картинкою ховається хтось, хто недавно пережив особисту драму, і його внутрішній світ поки що закритий для всіх.

У мене є хобі Фотографія з величезною щукою, в бальному платті або з собакою на дресирувальному майданчику ясно дають зрозуміти, що є предметом захоплення людини. Причому таке хобі, швидше за все, означає для нього дуже багато, мабуть, більше, ніж робота, а іноді і більше, ніж сім’я.

Спoкусливе фото Таке фото часто можна зустріти на сторінках жіночих. Губки бантиком, грайлива поза, спокусливе дeкoльте… Все зрозуміло і передбачувано – в мережі можна не тільки спілкуватися, але й знайомитися з потенційними залицяльниками. Чим активно користується володарка профілю, щедро забезпеченого фотографіями, що демонструють всі її переваги в максимально вигідному світлі.

Вище суспільство Фото в дорогому ресторані, на модному курорті, на яхті з келихом шампанського або в примірювальній фірмового бутіка «Прада», виставлене в якості аватарки, не завжди говорить про приналежність власника до обраного профілю суспільству.

У більшості випадків явне підкреслення своїх можливостей говорить якраз про зворотне – про те, що така можливість випала випадково, і нею тепер хваляться перед знайомими. Так що будьте готові до того, що ваш новий знайомий трохи схильний перебільшувати, розповідаючи про себе.

Зірка екрану Знамениті кіногерої – часто зустрічається варіант для аватарки. Вибираючи того або іншого героя для оформлення свого профілю в соцмережах, зазвичай ми керуємося своїми емоціями по відношенню до нього. І в 99% випадків обираємо того, хто нам подобається, і з ким ми себе асоціюємо. Так що зробити висновок про характер і систему цінностей людини у цьому випадку досить легко.

Мультяшних героїв вибирають, в основному, люди добрі і наділені почуттям гумору, здатні посміятися над собою.

Відсутність фото Пустий квадратик свідчить про неприйняття всякої легковажності і дивацтва – саме так у більшості випадків власники профілів без фото називають прагнення оточуючих викласти в мережу всі подробиці свого життя. Їм не до вподоби публічність і фамільярність, з якою малознайомі люди в мережі спілкуються один з одним.

Відсутність фотографій – їх спосіб захисту від нахаб та інших осіб, позбавлених почуття міри і такту. Від них ви навряд чи дочекаєтеся сплеску емоцій, зате якщо зможете до себе розташувати таку людину, отримаєте надійного і вірного друга.

Я – не один! Психологи схильні вважати власників таких аватарок невпевненими в собі людьми, яким, як повітря, необхідна підтримка і схвалення оточуючих. На фото вони зазвичай обіймають чоловіка або дружину чи тримають на руках дитину. «Подивіться, я не один», — кажуть нам такі фото.

У розмові з іншими такі люди часто говорять «ми» замість «я». «Ми вирішили не робити ремонт в цьому році», «ми не любимо гучну музику», «для нас найкращий відпочинок – це море». Будьте готові до ревнивого захисту сімейних цінностей та інтересів, спілкуючись з ними. І ніяких анекдотів про невірного чоловіка або шкідливої тещі – не зрозуміють.

Дитяче фото Ознака того, що на даний момент людині недостатньо любові і турботи. Часто, виставляючи на аватарку своє дитяче фото, людина як би хоче повернутися в ту безтурботну пору і втекти подалі від проблем. Іноді така фотографія свідчить про інфантильність свого власника.

Фотографія своєї дитини Таке фото, на думку психологів, говорить про те, що людина в даний час зосереджена лише на своєму чаді. Ймовірно, всі інші справи відходять на другий план. Також це може свідчити про нереалізованості в кар’єрі та про втрату себе як особистості.

Фото з коханою людиною Фото зі своєю другою половинкою може вказувати на два варіанти душевного стану людини. Перший варіант – їй не вистачає впевненості в тому, що її може хтось любити. Вона боїться втратити те, що має на сьогоднішній момент. Другий варіант – це зацикленість на відносинах, повне розчинення у своєму партнері. Це означає, що кохана людина стала вже частиною життя власника такого аватара.

Краєвид Природа на аватарці вказує на брак відпочинку. Швидше за все, людині просто набридла повсякденна суєта, він шукає гармонії та спокою.

Негативні персонажі фільмів Лиходії, негативні персонажі фільмів або книг говорять про самотність і брак спілкування. Як правило, такі фото ставлять ті, кого не влаштовує їхнє життя.

Тварини Тварини на фото означають повну відповідність господаря сторінки з зображенням. Власник сторінки ніби ототожнює себе з цією твариною. Швидше за все, йому властиві характерні ознаки і якості вибраного звіра.

Фото в домашній обстановці Таким людям, як правило, нема чого приховувати. Їх мало турбує те, що про них подумають оточуючі. Вони такі, які є, і не бажають виділятися з натовпу хитромудрими фотознімками.

Офіційний портрет Якщо перед вами новий знайомий з паспортним фото на аватарці, то можливі два варіанти. Перший – володар цього аккаунта ще зовсім новачок, який не встиг розібратися, що до чого, і на вимогу системи завантажити своє фото сумлінно видав свою офіційну фотографію. Швидше за все, через деякий час він змінить її на більш відповідну.

Другий варіант гірше – схоже, що цій людині абсолютно плювати на те, як він виглядає і яке враження справляє. Це означає, що навряд чи він буде соромитися у виразах, обговорюючи що-небудь або кого-небудь.

Наша вам порада: щоб уникнути розчарувань, спочатку придивіться до нового друга, перш ніж почати з ним спілкуватися більш тісно. Експерти також звернули увагу на те, що жінки, незалежно від рис характеру, воліють виглядати на головному фото аккаунта просто і щиро. Відзначено, що люди, які завантажують реалістичні фото, мають хороші шанси на нові знайомства в соціальних мережах.

Джерело.

You cannot copy content of this page