fbpx

Рейтинг знаків Зодіаку, які закохуються найшвидше

Лев

Кохання вражає вас в одну мить – досить моргнути, і ви закохані. Коли він нахиляється, щоб вперше поцілувати вас, вам страшенно хочеться сказати: «Я кохаю тебе». Коли ви закохуєтеся, у вас прокидається власницький інстинкт і ревнощі. Але, якщо чоловік, якого ви кохаєте, не розуміє, що він – найщасливіша людина у світі від того, що володіє вашим серцем, він не на довго втримає ваші почуття.

Риби

Ви закохуєтеся навіть перш, ніж зустрінетеся з чоловіком. Ви закохані в саме поняття любові. Священна, пристрасна і віддана, любов – це те, що вас надихає. Коли ви закохуєтеся, що відбувається швидко, ви поринаєте з головою в море кохання.

Терези

Вашим знаком керує Венера, планета кохання. Ви – цінитель красивих облич, і, як тільки симпатичний хлопець посміхається вам, ви подумки купуєте обручки. Вас також тягне на хлопців, які гарно говорять. Деякі кажуть, що ви поверхневі, але що вони знають про справжнє кохання?

Читайте також: Чоловік у шлюбі за знаком Зодіаку: хто він – ідеальний сім’янин та кoханець

Близнюки

Ви частіше розриваєте стосунки, ніж кохаєте. Можна з упевненістю сказати, що ви ненавидите швидше, ніж закохуєтесь. Щоб дійсно закохатися, за вами потрібно “приударити”, пестити і леліяти. Але, якщо ви дійсно закохуєтесь, ви рідко любите по-справжньому.

Стрілець

Кохання – це гра для вас, але та, в якій ви хочете зіграти суддю. Ваша емоційна природа занадто незалежна, щоб просто сліпо пірнати в невизначеність, яка є у розпорядженні кохання. Вам не подобається втрачати контроль над своїми почуттями, і це те, що відбувається, коли ви закохуєтеся.

Скорпіон

Як один з найбільш sекsуальних зіркових знаків, похіть часто важливіше для вас, ніж кохання. Вам подобається відчувати себе сильною, а закоханість змушує вас відчувати себе вразливою. Кохання важливе для вас, але не настільки, щоб ви ризикнули своєю автономією і свободою. Вам потрібен час, щоб закохатися, але, як тільки це станеться, ви ввійдете в стан вільного падіння. Однак, якщо людина зрадила вашу довіру, він втрачає право любові від вас.

Овен

Ви обережніші, ніж інші знаки, і ретельно захищаєте свої почуття. Сильна і егоїстична, ви не збираєтеся так просто віддати своє серце. Ви не любите слабких чоловіків і вважаєте за краще, щоб вас завойовували. Щоб закохатися вам потрібен певний час. Але це все-таки відбувається … повільно … потім раптово. Як тільки ви закохуєтеся, ви любите глибоко і віддано.

Рак

Панцир захищає ваше серце від розчарувань. Він приховує паруючий котел емоцій, тому що ви хочете кохати і бути коханою найбільше на світі. Проте, шалений страх отримати трaвму змушує вас триматися насторожі. Страх бути відкинутою не дозволяє вам пірнути в кохання відразу. Але коли ви закохуєтеся, це надовго. Хлопець, в якого ви закохаєтесь, – щасливчик.

Козеріг

Через вашу сором’язливості вам потрібно набагато більше часу, ніж більшості, щоб закохатися. Вам потрібно, щоб хтось підтримав ваше его, перш ніж ви віддасте йому своє серце. Ви схожі на Рапунцель, яка з висоти, захищеної кам’яними стінами, опускає своє довге волосся і дозволяєте містеру Райту піднятися, як тільки у вас з’являться почуття до нього. Але вас потрібно вмовляти, перш ніж дозволити йому увійти у вашу душу.

Водолій

Кохання приходить до вас повільно … і невпевнено. Ви цінуєте дружбу, зовнішність і sекs вище кохання. Навіть якщо він вже глибоко закоханий у вас, ви все одно можете представляти його не інакше як свого «друга». Якщо ви закохуєтеся, відносини, як правило, не заходять далеко, і не тривають довго.

Телець

Ви думаєте своїми мізками, а не серцем. Перш за все ви шукаєте безпеки, що більше практично, ніж романтично. Ви не любите поспішати, тому закохуєтесь повільно, але втрачаєте це почуття швидше, ніж встигаєте чхнути.

Діва

Ви не поспішайте. Головна проблема полягає не в тому, що ви холоднокрoвні, а в тому, що ви занадто прискіпливі. Ви будете шукати недоліки в партнері як сержант в армійській казармі. Ви – перфекціоніст до кісток. Ви так довго закохуєтесь, що ваш партнер втомлюється очікувати цього.

Джерело.

You cannot copy content of this page