Віра завжди була доброю господинею, за собою стежила. Не зрозуміло, чого її чоловікові не вистачало? Тепер, напевно, і сам не радий, що заварив цю «кашу», бігає змучений на два будинки

Віра вийшла заміж за Олексія пізно, коли їй було вже тридцять років. До цього заміжня вона не була, а ось Олексій, якому було тоді тридцять два, був одружений, але овдовів. Дітей у них з першою дружиною не було, але переживав чоловік довго, одружився знову тільки через шість років.

Звичайно, у Олексія були жінки за ці роки, сім’ю він просто створювати боявся, страх заважав. Так він сам розповідав Вірі. Але через п’ять років після весілля, жінка зрозуміла, що справа була не в страху, а в самому Олексієві, любить різноманітність і жінок в цілому.

Через рік після весілля у подружжя народився син. Все було добре, майже без сварок. Тільки от іноді Олексій міг затриматися з роботи або виїхати на «риболовлю» на всі вихідні. Віра не надавала цьому значення до тих пір, поки не зустріла свого чоловіка на вулиці в компанії з молодою дівчиною.

Олексій зізнався, що любить її, зібрав речі і пішов. Віра сильно переживала, плакала ночами, але на людях вигляду не подавала, як їй погано, трималася. Трималася заради сина. Заради сина дозволяла Олексію приходити і спілкуватися з дитиною. На розлучення Олексій подав сам, йому терміново потрібно було одружитися: та інша була чекала дитину від нього. Віра не стала чинити опір.

Після розлучення Олексій продовжував відвідувати сина, і з часом став робити це частіше і частіше. Мало-помалу Віра відійшла від емоцій, і стала спілкуватися з колишнім чоловіком, коли той приходив. Через якийсь час жінка зловила себе на думці, що знову хоче бути з Олексієм, але тільки на фізичному рівні. З тих пір чоловік став іноді залишатися на ніч.

З боку ситуація здається дивною: образив, зрадив, сам на розлучення подав, а вона його приймає? Але все цілком зрозуміло. Віра зуміла прийняти те, що сталося, змирилася, але так як колишній чоловік періодично виникав у полі її зору, підсвідомість, найімовірніше, «підсовує» жінці позитивні спогади про їхнє спільне життя. Виходить, що зрадив він її в «минулому» житті, а зараз вже «нове», тому «чому б і ні»?

Крім того, таким чином Віра повернула свою власну самооцінку, і помстилася тій, яка забрала у неї чоловіка. Просто помінялися місцями … Так жили цілий рік, Олексій бігав від дружини до Віри. Скоріше не бігав, а літав на «крилах любові», пропонуючи їй знову зійтися і одружитися. Але Віра ні в яку не погоджувалася. По-перше її і так все влаштовувало, а по-друге, у неї не було більше довіри до Олексія. Так, і по-третє, вона не хотіла розбивати чиюсь то сім’ю. Раз вже та мадам вибрала собі такого чоловіка, нехай любить його таким, яким він є.

Дружина Олексія дізналася про зв’язок колишнього подружжя. Прийшла до Віри зі скандалом, звинувачувала, обзивала розлучницею. Віра від душі посміялася їй в очі, а коли та пішла, то розплакалася, усвідомивши, що робить не гарно і частково та дама права. Але міняти нічого в своєму житті Віра не стала. Сформовані обставини роблять для дитини в першу чергу, тому нехай Олексій і далі ходить, а там будь що буде.

Фото ілюстративне з вільних джерел