“Копита” і яскрава куртка: Аліна Гросу здивувала безглуздим осіннім образом (фото)

Співачка Аліна Гросу, “маленька бджілка” з Чернівців давно підкорює Москву, де навчається на факультеті журналістики ось уж кілька років, тим часом як батьки та новонароджений братик мешкають в Україні.

Зірка часто публікує в мережі світлини, ділиться своїми будніми днями та виходами на публіку, зокрема, показує, як гуляє Москвою, коли нема занять в університеті.

Читайте також: “Працівник місяця”: Аліна Гросу, яка втекла до Росії, влаштувалася в McDonald’s (фото)

Так, напередодні для прогулянок в прохолодну погоду Аліна вбралася в золотисту куртку-парку з білим хутром на капюшоні, доповнивши образ чорними штанами та білими кросівками з плафтормою, яку деякі шанувальники охрестили “копитами”.

“Мої знайомі дарували мені прикольну золоту куртку зі словами, щоб моя осінь була золотою, а не чорно-білою. Ось і я вам бажаю, щоб ваша осінь була золотою-золотою, красивою-красивою” – підписала фото Гросу, хоча шанувальники таки нагадали зірці, що на носі уже зима, про яку золоту осінь може бути мова.

Мои знакомые @_alex_mir подарили мне прикольную золотую куртку😋 со словами, чтоб моя осень была золотой, а не черно-белой. Вот и я вам желаю, чтоб ваша осень была золотой-золотой, красивой-красивой❤️ А то погода гадкая на улице, холодрыга ужасная и сыро очень.. хочется тихонечко спрятаться в тёплом помещении и пить обжигающий чай с имбирём 😒 а нужно работать.. P.s. Если вдруг всё-таки решите взять такую же золотую куртейку… или серебряную, например, назовите продавцу мои инициалы 🙂 он обещает мои друзьям скидку!

Публикация от ALINA GROSU (@alina_grosu)

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram