Настя Каменських вперше зізналася, чому у неї не розкрився парашут

З співачкою стався нещасний випадок. Учасниця дуету “Потап і Настя” Настя Каменських, яка декілька тижнів тому ледь не загинyла підчас стрибка з парашутом, розповіла подробиці інциденту, йдеться у “Світському житті”. Настя вперше озвучила причину того, чому ж у неї не розкрився парашут. “Був дуже спекотний день. Коли вистрибнув перший парашут, вітер потрапив у повітряний струмінь і заплутав стропи. Він не розпустився просто. Дивлюся я так, а мій парашутик перший так дуже гарно помахав мені рукою. На щастя, інструктор дуже оперативно спрацював. Він одразу ж відкрив білий, авaрійний парашут, який був набагато менший. І звичайно ми вдвох стали падати”, – згадала зірка.

Читайте також: Ольга Бузова готується до нового весілля
“Коли ми йшли на посадку, це була авaрійна посадка, ноги я тримала прямо, вітер якось так повернув і я оцією ніжкою, яку тримала, наче зачерпнула. Я бачила цей момент. Я досі його пам’ятаю, коли у мене нога отак бам. Я в паніці почала автоматично її вивертати”, – продовжила Настя.
За словами співачки, її одразу повезли до лікарні, де зробили анестезію, знімок, вправили ногу на місце. “Подивилися, що у мене там вивих, роздроблена кістка, переломи. Тому мені категорично заборонено ступати на ногу два місяці. У мене є мої друзі-милиці, на яких я вчуся ходити. Я хочу їх розіграти, обклеїти якось. Тому що вони проведуть зі мною весь період реабілітації”, – поділилася Настя.
Попри моторошний інцидент, який міг стати фатальним для Насті, вона зізналася, що якби їй запропонували повернути час назад, вона б все одно стрибнула “Якщо не стрибнути зараз, то коли? Я чесно скажу, якби мені запропонували повернути час назад і поміняти цей день, ніколи б у житті я цього не зробила. Я б все одно стрибнула. Коли ти летиш у літаку, уявляєте, скільки емоцій тебе переповнює?” – пояснила зірка.

Джерело

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram