Ніна Добрєв змінила зачіску, а заодно і бойфренда (фото)

Ніну Добрєв вийшла у світ з новим хлопцем. Зірку помітили за вечерею зі своїм новим бойфрендом в ресторані Лос-Анджелеса.

 

За цей рік відома канадська актриса Ніна Добрев змінила як мінімум трьох партнерів. Тільки в липні ЗМІ підтверджували інформацію, що Ніна Добрев перебуває у стосунках із зіркою телесеріалу “Королеви крику” Гленом Паулло, як днями зірка “Щоденників вампірів” потрапила в об’єктиви під руку з абсолютно іншим чоловіком.

Читайте також: Ані Лорак у завеликій мереживній сукні здивувала “базарним” стилем (фото)

У понеділок ввечері, 20 листопада, актриса потрапила в об’єктиви папараці на виході з ресторану Craigs в Лос-Анджелесі. Зірка була не одна, а в компанії свого друга публіциста Гері Мантуша, з яким вона повечеряла в романтичній обстановці.

З ресторану 28-річна красуня вийшла, тримаючись за руку свого супутника. Довгонога зірка одягла червону футболку з серцем, яку вкоротила, зав’язавши її на талії, чорну спідницю-міді і червоно-сині туфлі.

Варто відзначити, що слідом за зміною партнера відбулися і зовнішні зміни – актриса обстригла своє волосся в боб-каре з чубчиком, а також надала йому більш темного відтінку. Слід відзначити, що з такою зачіскою молода зірка серіалу “Щоденники вампіра” стала виглядати значно старшою.

Джерело.