fbpx

Що приготував для кожного з нас 2018 рік – гороскоп

Якщо ви починаєте планувати справи на 2018 рік уже зараз, то дізнайтеся, яким він буде для вас. Астрологи склали гороскоп, який допоможе вам заглянути в майбутнє і не втратити сприятливі шанси.

2018 рік Земляного Собаки для багатьох Знаків Зодіаку може стати причиною появи нових переживань і проблем. Їх кінцевою метою буде підвищення вашої мудрості, проте вчитися на власних помилках треба вміти. Позитивне мислення повинно дати вам цей імпульс, який підкаже дорогу до щастя і розуміння всього, що відбувається навколо.

Овен

На думку астрологів, вам вдасться відшукати свій шлях у житті в цьому році. Зима буде підготовчим періодом, а весна і літо стануть часом руху, активного і сильного. У цьому році головним правилом успіху буде завчасне планування і підготовка до будь-якої справи заздалегідь. Не варто постійно керуватися покликом серця в 2018 році. Давайте інтуїції відпочити, тому що результат необдуманих вчинків може розчарувати вас. Все повинно бути під контролем.

Ближче до кінця року, за попередніми оцінками астрологів, вам краще взяти собі міні-відпустку, щоб перезавантажитися, змити весь негатив, отриманий за 2018 рік. Зробити це можна за допомогою позитивних емоцій і приємних зустрічей. Не варто бути егоїстами в 2018 році, але і не потрібно фокусуватися на чужих бідах. У цьому житті кожен сам за себе, ви це знаєте не гірше за інших.

Телець

Формула успіху для Тельців у 2018 році – командна робота. Не бійтеся діяти пліч-о-пліч з близькими людьми і навіть з тими, з ким вам важко налагодити контакт. У вас буде шанс налаштувати відносини на потрібний лад, але для цього доведеться поставити собі важливе питання: «Як я можу зробити людину другом?». Запитайте себе також в 2018 році про те, навіщо вам потрібна ворожнеча, навіщо вам ці проблеми. Немає нічого простішого, ніж війна. Складніше зробити з людини товариша.

Астрологи зазначають, що в цьому році Тельцям вдасться відновити колишню силу любовних або дружніх відносин. При належному рівні бажання і мотивації ви зможете навіть перетворити ворогів в союзників. Зараз це вам не потрібно, але це лише через сліпу ненависть. Спробуйте дати людям другий шанс, третій, четвертий. Рано чи пізно людина може змінитися. Можливо, справа у вас. Проведіть самоаналіз, погляньте на себе об’єктивно.

Читайте також: Кому Жовтий Собака принесе щастя у 2018 році

Близнюки

Близнюкам доведеться туго в ці дванадцять місяців. Вам потрібно навчитися знімати енергетичні блоки. Так ви зможете підвищувати свою власну енергетику, підтримувати її на потрібному рівні. Спілкуйтеся з приємними людьми, оточуючи себе ними всюди. Займайтеся улюбленою справою і невпинно шукайте нові шляхи для розвитку своєї особистості.

Це буде прекрасний час для навчання, для отримання нових навичок, для відкриття чогось нового. Духовні пошуки теж будуть дуже до речі для вас, але тільки в осінній період. Влітку потрібно буде більше працювати, а відпочинок краще планувати Близнюкам приблизно на квітень або травень. Звичайно, остаточне рішення тільки за вами, але астрологи стверджують, що такий вибір допоможе вам краще і швидше скинути тягар з плечей, стерти негатив.

Рак

Вам варто зосередити всю свою увагу на любові, сім’ї, дружбі. Робота і бізнес підтягнуться самі. Думайте про відносини з родичами і шукайте любов, якщо ви самотні. Цей рік може стати для вас доленосним, бо шансів знайти свою любов у вас буде набагато більше, ніж зазвичай. Знайомтеся з новими людьми, отримуйте задоволення. Тільки так цей рік зможе стати по-справжньому знаковим для вас.

Читайте також: Чого очікувати від 2018 року Жовтого Земляного Собаки

Якщо ви вже перебуваєте в шлюбі чи відносинах, то гармонія в почуттях настане вже з перших тижнів цього року. Постарайтеся протриматися в цьому стані якомога довше. Удача в коханні допоможе вам досягти успіху і в бізнесі, і в роботі. Все просто: гарний настрій підвищує удачу у всіх сферах життя. Це замкнуте коло – якщо в одній сфері все добре, то добре буде всюди. Головне – не розслаблятися. Не пливіть за течією, а вибирайте шлях самі в 2018 році.

Лев

Щоб змусити свої бажання збуватися, вам у 2018 році потрібно переважно зайняти оборонні позиції. Це означає, що ніяких авантюр і ризикованих підприємств бути не повинно. Ви можете серйозно постраждати в фінансовому плані і залишитися на самоті, якщо будете експериментувати з відносинами. Ставтеся до коханих людей з повагою. Навчіться співчувати. Так ви станете ближче з тими, хто вам дорогий.

Цей рік для Львів пройде досить швидко, залишивши після себе або руйнування і хаос, або гармонію і щастя. Так чи інакше, від вас буде потрібно робота над собою. Якщо ви зможете змінити себе, то з практично стовідсотковою впевненістю зможете змінити світ навколо, своє життя. Це буде духовний період часу, який допоможе вам визначитися зі своїм призначенням і цілями.

Діва

Енергетика людини визначає його сильні і слабкі сторони, його удачу і навіть таланти. Справа в тому, що 2018 рік для Дів виявиться цілком рядовим, тому можна спробувати поекспериментувати зі своїми талантами. Не міняйте напрям руху занадто кардинально. Не йдіть з роботи, яка приносить вам і так достатний дохід. Ви завжди можете бажати більшого, але здоровий глузд повинен залишатися з вами до останнього.

У майбутній період часу ваше життя особливо не зміниться, принаймні, так говорять зірки і астрологи. Винятки є з усіх правил, так що готуйтеся до всього відразу. Цей рік буде потрібен вам для того, щоб все вляглося, щоб все прийшло в норму. Ви можете стати ким завгодно, але для цього необхідно отримати запас часу і сил. Якраз це і стане вашим основним завданням в рік Земляного Собаки.

Терези

Це буде напружений рік. Ви будете часто втомлюватися фізично і морально. Зірки і планети вишикуються таким чином, що будуть забирати ваші життєві сили просто так. Це означає, що прийшов час зайнятися спортом, а також оточити себе людьми, які будуть вам близькі у всьому. Цього року вам потрібно буде перемогти себе самих, щоб не зазнати фіаско в коханні або в справах, у фінансовій сфері.

Проблеми з енергетикою повинні вирішуватися швидко і своєчасно. Використовуйте дихальні вправи, якщо у вас не буде можливості відпочити. Уникайте заздрості в 2018 році. Вона може зруйнувати вашу удачу, не залишивши від неї і сліду. Навчіться цінувати те, що у вас є. Якщо дуже сильно захочеться розбагатіти або досягти успіху в коханні, то киньте на це всі сили. Не думайте про інших людей. Думайте про себе.

Скорпіон

Фінансові проблеми стануть в цьому році для Скорпіонів найголовнішими. Пріоритети будуть розставлятися автоматично, так що будьте пильні і розумні. Використовуйте грошові афірмації, щоб видаляти негативні установки, через які і буде відбуватися весь сир-бор. Основні причини бідності людей – це їх невпевненість в собі, відсутність цілей. Афірмації виправлять це все в найкоротші терміни.

Любовні проблеми і негаразди в особистих і ділових відносинах потрібно буде вирішувати якомога швидше, не допускаючи застою. Коли проблема очевидна, ви повинні йти від відмовок, змушуючи себе просто рухатися вперед. Астрологи радять постійно говорити собі, що ви сильні, адже так і є – енергетика Скорпіонів майже завжди стабільна і надійно захищена.

Читайте також: Пророцтво Матрони Московської на 2018 рік: жити буде все гірше і гірше

Стрілець

Залучити гроші, здоров’я та удачу в коханні в 2018 році вам допоможе довгострокове планування. Якщо ви будете постійно діяти за натхненням, то проблеми можуть спіткати вас дуже швидко. Інтуїція не завжди зможе приходити на допомогу в скрутних ситуаціях. Це буде дуже важкий рік для тих з вас, хто зайнятий у сфері мистецтва та креативу.

Ваші лідерські здібності загостряться і допоможуть вам вийти на новий рівень в роботі і бізнесі. Вибирайте також правильне оточення і не бійтеся питати поради у близьких людей. Можливо, вам буде потрібно велика допомога з їх боку. Попросіть про підмогу, якщо ситуація буде безвихідною. Кінець року можна присвятити відпочинку. Астрологи кажуть, що найкращим відпочинком буде не море і тепло, а подорож в те місце, де ви ніколи не були.

Козеріг

Козерогам прийдешній рік може принести грошову удачу. Багатьом з вас вдасться відкрити грошовий потік і залучити фінансову фортуну. Це не визначено долею. Просто зірки так розпорядяться своєю енергією, віддавши її майже повністю вам. В цьому році, згідно зі східним календарем, правити світом буде стихія Землі. Це вам тільки на руку, адже ваш Знак Зодіаку теж відноситься до цієї стихії. Будьте наполегливими і не забувайте про те, що вихід за рамки зони комфорту для вас буде половиною успіху.

У коханні ситуація абсолютно аналогічна. Хто не ризикує, той самотній. Не бійтеся знайомитися з новими людьми, ходити на побачення. Вам вдасться підняти на новий рівень вже існуючі стосунки. Це буде хороший рік для весілля, для поповнення в родині. Все це стане можливим в рік Жовтого Собаки.

Водолій

Занадто багато факторів в 2018 році буде впливати на вашу удачу. Тільки внутрішні сили і внутрішній резерв можуть стати надією точкою опори для Водоліїв. Посилити енергетику допоможе своєчасний відпочинок і відсутність страху. Поборіть це жахливе відчуття, через яке кожен день руйнується величезна кількість бажань і амбіцій. Не втрачайте слід, по якому ви всі ці роки йшли до своєї мрії. Ваші друзі і близькі вам допоможуть – тільки запитайте їх.

В жодному разі не ображайте тих, хто поруч з вами. Ваші попередні заслуги можуть нічого не значити і потьмяніти в тіні одного проступку. Оступившись, попросіть вибачення. Це не зробить вас слабкими, це допоможе вам залишитися на плаву у всіх сферах життя. Такий вихід із ситуації не працює лише тоді, коли образили вас. Помста – не вихід, але прощення кривдника потрібно буде заслужити, це вже точно.

Читайте також: Сприятливий час для весілля у 2018 році для кожного знаку Задіаку

Риби

Дуже часто Риби даремно витрачають свої сили і енергетику. Причин для цього може бути багато, але найголовніша з них в 2018 році – це борги і шкідливі звички. Прийшла пора позбавлятися від усього цього сміття. Ваше життя повинне перетворитися у всіх сенсах. Для цього потрібен час, однак результат вас воістину здивує, причому вельми приємно. Це хороший рік для медичних оглядів, для початку дієт, відмов від шкідливої ​​їжі і так далі.

Нові починання повинні заміщати старі обов’язки і справи, так що не набирайте «боргів». Спочатку вам буде потрібно розібратися з проблемами, а вже потім рухатися вперед, інакше ці негаразди будуть переслідувати вас протягом всього року. Відкрийтеся світу і людям, яких любите. Від вас цього чекають. Це буде дуже продуктивний рік.

Захиститися від заздрісників в 2018 році вам допоможе тільки ваша доброта і комунікативні навички, які успішно можна розвинути за цілком короткий термін. Будьте пильні і не поспішайте займати атакуючі позиції: в деяких ситуаціях амбіції будуть недоречними. Удачі вам!

Джерело.

You cannot copy content of this page