Як 2018 рік вплине на oсoбиcте життя кожного зі знаків Зодіаку

Овен (21 березня – 19 квітня)
2018 може обіцяти вам кілька швидкоплинних романів або ж зіштовхне вас з одним значним. У новому році ви, нарешті, знайдете того, хто не підведе вас, як всі інші. 2017-й був роком випадкових зв’язків, але в наступному році все буде по-іншому. Ви будете вимагати того, чого заслуговуєте, і більше не погодитеся на тимчасовий зв’язок.

Телець (20 квітня – 21 травня)
У 2018 року зросте ваша потреба в незалежності і свободі. Ви вперті й закриті, але вам необхідно впустити людей у ​​ваше життя. 2018 рік – рік, коли ви зруйнуєте стіни недовіри в інших. Це може стосуватися дружби або потенційної другої половинки, проте в новому році ви переростете свою боязнь нових людей і відкриєтеся іншим.

Близнюки (22 травня – 21 червня)
У 2018 року ви знайдете партнера, який залишиться з вами на все життя. Ви ненавидите самотність, тому що вона змушує вас відчувати себе вразливими або негідними. 2017 рік був заповнений пошуком тимчасових зв’язків, щоб підвищити вашу впевненість у собі і відчути хвилювання і бажання. Але 2018 рік інший. Вам не доведеться шукати любов в новому році. Ви знайдете любов до себе, і більше не будете відчувати себе самотньо. Тому, 2018 й – буде роком любові до себе.

Рак (22 червня – 22 липня)
Ви майже досягли місця, де хочете бути в житті. Все, нарешті, повільно, але вірно налагоджується. Ви зазнавали труднощі з пошуком правильних партнерів, тому що все ще вивчали себе. Ви довго і наполегливо працювали, щоб стати людиною, якою є сьогодні, і тепер, в 2018-м будете в пошуках того, хто гідно оцінить ваше нове «Я». Ви будете здивовані тим, з ким зіштовхнетеся на життєвому шляху.

Лев (23 липня – 22 серпня)
2018 рік буде для вас роком пошуку духовного зв’язку з кимось особливим. 2017 рік був заповнений безглуздими захопленнями і тупиковими відносинами. У новому році буде все навпаки. Ви більше зосередитеся на емоційній складовій вашого обранця більше, ніж на його зовнішності.

Діва (23 серпня – 22 вересня)
2018 й – рік, коли ви зустрінете справжнє кохання. 2017-й, імовірно, був наповнений новими знайомствами, але все зміниться з приходом нового року. Ви зіткнетеся з кимось особливим, але не втратьте його серед інших шанувальників. Можливо, ви зустрінете кохання всього свого життя, вам лише потрібно розгледіти його. Говоріть з незнайомцями, знайомтеся з новими людьми. Ризикуйте. Не пропустіть шанс встановити нові зв’язки з людьми.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)
2017 рік був вкрай насиченим для вас. Ви пройшли довгий і виснажливий шлях в романтичних стосунках. Ви шукали когось, але не були впевнені, кого саме хочете знайти. 2018 рік стане роком, який відкриє вам очі на те, чого ви дійсно хочете від партнера.

Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада)
2018 буде роком любові до самого себе. На відносини у вас не буде часу, тому що ви будете ретельно працювати над собою. Ви не захочете ні до кого прив’язуватися. Ви будете почувати себе сильними, красивими, сміливими і заповзятливими. Світ буде належати вам. І ви, врешті-решт, закохаєтесь, але до тих пір продовжуйте любити життя.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)
2018 рік стане роком, коли ви займете тверду позицію у своєму особистому життя. У новому році ви, нарешті, перестанете дозволяти людям користуватися вами. 2017-й був наповнений тимчасовими прихильностями, які змінювали один одного. Ви дозволяли людям приходити і йти з вашого життя, як їм заманеться. У 2018 році все зміниться. Ви припиніть робити все для людей, які витирають об вас ноги. Ви зрозумієте, що вони більше не варті вашого дорогоцінного часу.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)
Ви завжди відштовхували кохання і, ймовірно, мали емоційні та особистіі проблеми. Але в 2018 році ви звільнитеся від цього. У новому році ви відпочинете, відчуєте себе вкрай впевнено, і будете притягати людей, немов магнітом. Ви опинитеся вкрай привабливими і будете багато спілкуватися. Ви не захочете ні до кого прив’язуватися, бо, нарешті, звільнитеся і досліджуєте всі можливості, які обіцяє вам життя.

Читайте також: Кохання чи любов чекають на кожного зі знаків Зодіаку в 2018 році?

Водолій (21 січня – 18 лютого)
2018 рік стане роком, коли ви зіштовхнетеся з тим, хто повністю змінить ваше життя. І, хоча ця людина може і не бути вашим судженим, вона відіграє надзвичайно важливу роль у формуванні вашої особистості. Не чиніть опір. Це буде важливий урок для вас, який принесе лише користь.

Риби (19 лютого – 20 березня)
2018 рік стане для вас вдалим роком в романтичній сфері. Він буде наповнений емоціями і пристрастю в усій їх пишноті. Ви станете велелюбними і відкритими для романтики. 2017-й був роком замкнутості і побоювань. Новий рік обіцяє вам можливість проявити і показати на що ви здатні. Негайно виходьте в світ! Кохання чекає вас за найближчим рогом.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram