“Міг би й здогадатись”: фрази, які психологи категорично не радять говорити чоловікові

Фрази, котрі для жінок можуть і не бути образливими, або ж виглядають для них правильними, для чоловіків можуть стати фатальними, адже вони зазіхають на їхню мужність.

Ці фрази не раз говорять клієнти на прийомах у своїх психотерапевтів та сімейних психологів пояснюючи, чому ці слова так ранять сильну половину вашого серця, пише dc.lviv.ua

Тож, якщо ви вже сказали ці слова, то постарайтесь більше не повторювати. Ми наведемо дев’ять найпоширеніших фраз, котрих чоловік не стерпить, та наведемо пояснення сімейних психотерапевтів, чому саме не варто їх говорити.

«Добре, сама зроблю!»
Професійна порада: якщо ви попросили чоловіка полагодити кран, або ж викликати того, хто його полагодить, дайте йому шанс зробити це самому.

«Навіть якщо чоловік кілька разів забув щось зробити, є великі шанси, що він щиро хоче вам допомогти – говорить сімейний психолог Енн Кроулі – Дозвольте йому «зберегти обличчя». Не говоріть фразу «добре, сама зроблю». Для чоловіка – це лякаюча фраза. Для чоловіка вона означає, що ви не вірите в його спроможність зробити хоч щось».

«Міг би й здогадатись…»
Ці образливі слова не стануть для нього стимулом, адже ви просите майже неможливого.

«Жінки зекономлять величезну кількість часу, якщо просто визнають, що чоловіки погано читають «між рядків» – говорить клiнічний психолог Раян Ховс – Вони не створені для цього. Просто скажіть чого ви хочете.» І повірте, чоловік, котрий якимось чином навчиться читати між рядків – не найкращий для вас варіант, адже в такому випадку кількість фраз у цьому списку може різко зрости.

«Нам потрібно поговорити»
Ніщо не здатне вселити в серце чоловіка стільки ж страху, як ця, на перший погляд, абсолютно нешкідлива фраза.

«Це передвісник серйозної розмови, скарг та критики. Знаєте, що він зробить? Вирішить, що вже й так невдаха, і спробує втекти – говорить сімейний терапевт Марсія Бергер – А це ж абсолютно протилежне тому, чого ви добивались – сісти і поговорити».

«Будь чоловіком»
О-о! Заради вашого і його блага, не вживайте цю фразу, котра зазіхає на його ідентичність, приналежність до великого племені добувачів, будівників, винахідників та захисників.

«Прибери за собою! Я тобі не мамця!»
Завжди можна знайти інші способи стимулювати чоловіка класти речі на свої місця. А говорячи таку фразу, або ж щось схоже, подумайте, може вона потрапить в яблучко, і чоловік задумається, що може ви праві і пора повертатись «до мамці»?

Читайте також:Саме ці фрази вам ніколи не можна казати, якщо ви мама двох дітей

«Ти знов йдеш із друзями?»
Ця фраза може мати продовження, але не варто дивитись на його вигули, як на загрозу вашому шлюбу. Так, часто футбол – лише евфемізм для хорошої п’янки. Але часто такі зустрічі несуть користь. По перше, послухавши своїх друзів, він може вирішити, що насправді є хорошим чоловіком. По друге, в такому насиченому спілкуванні із чоловіками, із котрими він, безумовно, мірятиметься «атрибутами влади», ваш чоловік встигне скучити за вами.

«Ти думаєш, вона симпатична?»
Ну давайте, ще вчіть його брехати! Ви підводите чоловіка до ситуації, в котрій неможливо дати правильну відповідь. Так вже створені люди, що відмічають про себе симпатичних представників навколо. І ваш чоловік вже міг відмітити для себе «симпатичність» он-тої дівчини. А тепер як вірному чоловікові з’єднати і те, що дівчина симпатична, і те, що любить він вас, а не її?