Реальні історії, які змушують задуматися … до сліз

А мама моя каже сьогодні (вона в пологовому будинку працює): «А у мене жінка відмовилася від двійні. Так. 36 років їй. Вже є дочка, вісім років дівчинці».

Моя мама вміє лікувати людей, які не можуть сказати, що у них болить, тому що їм лише кілька днів. А мама знає.

Реклама

Крім цього в її обов’язки, як завідуючої відділення, входить розмовляти з жінками, які відмовляються від своїх дітей. У неї свої слова і методи, це неймовірно в тексті.

«А я їй кажу (продовжує мама) як же ви від них відмовитеся?» – «Розумієте (відповідає жінка) я нічого не зможу їм дати. А так їх візьмуть люди і виховають нормально, будуть любити, як своїх». «А ви знаєте (знову мама), що зазвичай не беруть двох дітей відразу? У 99% пара усиновляє або удочеряє одну дитину.

А за нинішнім законом двійню або близнюків не можна розлучати. Особливо, якщо це різностaтeві діти. Вони можуть зустрітися, може бути інцест. Загалом, не можна за законом».

Реклама

Жінка пішла думати на пару днів. А сьогодні все одно відмовилася. Каже, думала, що чоловік одружується, а він не одружився. Сказав: «Так це не мої діти! У нас в роду взагалі двійнят не було!»

Я слухаю маму і мовчу. А вона продовжує: «А недавно дівчинка вісімнадцятирічна відмовилася від сина. Я з нею і так, і так … А вона дивиться і каже: «Ви знаєте, що мій тато голова такої-то області? А мама працює в такому-то відомстві. Вони шановні люди. Ви розумієте, я не можу». – «А батьки знають, що ти відмовляєшся?» – «Мама знає» – «А тато?» – «…»

– «Значить, татові боїтеся сказати. Як же у такої людини дочка не заміжня народила, так? »-« … »-« І через цей помилковий сором ти відмовляєшся від дитини? »-« … »-« Ти тільки одне скажи. Чому ти не зробила aбoрт? »-« Та що я дyра, чи що? Це ж небезпечно для здоров’я. Раптом дітей не буде».

Реклама

А потім мама ще говорить. В її відділенні недавно народила дівчинка. Дівчинці 25 років, у неї олігофренія. Прийшли батьки, вони ж є опікунами. Мати плаче, батько вилицями водить. Нормальні здорові люди, так вийшло, що донька така народилася. Займалася в своїй спеціальній школі, там з хлопчиком познайомилася.

Обом по 25, але розвиток на 10. Всі знали, що у них зв’язок. Лікарі сказали, що при таких захворюваннях у обох як мінімум безпліддя і взагалі хвилюватися не треба. Поясніть, мовляв, про прeзeрвaтиви.

Хлопчик народився. Невеликий, але здоровенький. Дев’яносто відсотків, що у нього те ж саме, що і у батьків. Прийшли нові бабки, діди. Плачуть. Пишуть заяву, що будуть відмовлятися. Їм до пенсії залишилося недовго, її одну тягнуть все життя, прості люди, тисячі доларів не отримують.

У дівчинки цієї пенсія всього три тисячі по інвалідності. Куди ще щось брати? Ми помрем на кого цих трьох залишати? Вона ж ні взяти дитину не може, ні завернути. Це знову все на нас. А ми і так все життя !!! … Куди ми його візьмемо ???

Взяли. Мама розповідала, що вони спочатку все ж таки написали заяву. А потім мама (яка молода мама) прийшла до дверей дитячого відділення, стоїть і виє. Розмовляє не дуже добре, а стоїть і виє. У неї молоко пішло. Почала годувати дитину. З рук не випускала. Як виняток пустили в палату тата.

Мама (моя) розповідала, що вони стоять удвох над дитиною, торкаються його, щось там по-своєму говорять. Жінки виходили з палати, сльози ковтали. Олігофренія … Та яка різниця. Люди ж. Коли виписувалися з дитиною, то подарували лікарям на все відділення торт. Величезний такий і здоровенний торт. А на ньому написано: «Бережи Вас Бог». Моя мама стоїть і каже: «Ну і як його такий різати?»

Читайте також: Спортзалу до якої я ходжу, відвідує один молодий хлопець. Видно по всьому, що з дуже бідної сім’ї …

Джерело.

Реклама

Реклама