10 речей, яких чоловіки бояться в жіночій спальні (відео)

Що може налякати представника сильної статі, альфа-самця, ловеласа і казанову в тій самій заповітній жіночій спальні, куди він прагне потрапити, використовуючи як “пропуск” всю свою чарівність і найвдаліші пасажі з чоловічих журналів?

Десять чоловіків, з пристрастю опитаних редакцією сайту kolobok.ua, щиросердно зізналися, що б їх змусило ретируватися з опочивальні, якою би звабливою не була її господиня.

” Хмм, для мене жaх-жaх – бруд в спальні. Ні, не речі на стільцях, а саме пил, крихти, павутина по кутках, як ніби в квартирі рік не робили прибирання. Для мене це привід попрощатися і забути сюди дорогу”. – Д., 33.

” Темрява в кімнаті. Уявляєте, заходиш в спальню, а там – непроглядна темрява. Ні лампи, ні нічника, ні підсвічники … Вночі ледве вибрався. Треба було запитати, до речі, в чому сенс”. – С., 46.

” Ціла” розсип “моїх фотографій на стіні. Ну … як у фільмі про поліцейських і маніяків”. – В., 25.

“Я був дуже закоханий в одну жінку, обожнював її, а коли потрапив до неї додому, мені здалося, що там живе … 6-класниця. Плюшеві іграшки, подушечки, свічечки, фіранки, вазочки, статуеточки, якісь блискучі штучки, все таке “сюсіпусєчноє”. Загалом, ми зустрічалися в офісі більше тижня, а вже через півгодини у неї в гостях я точно зрозумів, що вона не мій тип». – К., 33.

“Зі мною такого не бувало, але, напевно, я б відразу скис, потрап мені на очі в приховані упаковки від презервативів або чужі чоловічі речі. Я не гидливий, але мені було б неприємно, усвідомлювати, що у моєї дівчини зовсім недавно хтось був з цілком певними намірами … “- Р., 29.

Череп! Справжній! На підвіконні! Я так і застиг в дверях. А дівчина “втішила”, говорить, я в медичному вчуся, у них там багато з ” анатомічки ” безгоспні черепа беруть додому. Як талісман, чи що …” – С., 30.

” Моя ахіллесова п’ята – брудний посуд. Чи не терплю, якщо їдять не на кухні і кидають посуд де попало. А у цієї панянки армія брудних чашок стояла біля комп’ютера і на підвіконні, біля ліжка лежала таця з якимись недоїдками, бррр .. . Я відразу почав озиратися, а раптом зараз по стіні пробіжить тарган або повз проскочить миша. Який тут iнтим … ” – Б., 37.

Шерсть. Не важливо, собача або котяча, від хом’яка, шиншили. Шерсть по всьому дивану. Фу! Потім весь одяг в цій вовні … Ну адже можна було почистити меблі ?! Я не проти домашніх тварин, але на дивані їм нічого робити, або плед якийсь стели під Мурзика або Бобика “. – Б., 36.

” Гітара її колишнього. А я ж її колишнього знаю, і вона ЦЕ знає”. – С., 25.

” Котячий лоток в спальні. Чесне слово. Вона каже, мовляв, місця іншого немає, а лоток вона часто миє. Загалом, я прийшов, побачив і пішов. Я не сплю там, де кіт ходить в туалет”. – І., 24.

Читайте також: Сумістність в шлюбі за першими літерами імені: а у вас зійшлося?

PS Одинадцятий чоловік у відповідь на наше запитання зізнався: “Якщо я вже опинився в жіночій спальні, мене ніщо не зупинить”.

І на доказ – коротке відео з серіалу “Друзі” про те, як чоловік реагує на безлад і бруд у жіночій квартирі:

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram