3 способи позбутися від нежитю без ліків – легко, просто і безкоштовно!

Синycити і гaймoрити – штука дуже неприємна і нерідко хвороблива. Починаючи від постійного тиску в голові і закінчуючи хлюпающим носом, запаленим горлом і температурою, ця недуга здатнa будь-якого вибити з колії.

Але якщо ця напасть здолала вас або кого-то з ваших близьких, не поспішайте бігти в аптеку! Спробуйте один з цих ефективних натуральних способів!

Варіант А: Натисніть на брови.

Якщо вам дошкуляє закладений ніс, цей простий спосіб принесе вам швидке полегшення. Просто натискайте пальцями на обидві брови з рівною силою.

Починайте з країв брів, схиливши голову вперед і спершись на руки (ліктями упріться в рівну поверхню).

Коли ви відчуєте, що тиск спадає, переходите до середньої частини брів. Натискайте, поки знову не відчуєте, що тиск зрушився, потім переміщайтеся до кінців брів. Досягнувши крайньої точки, робіть кругові рухи пальцями.

Ця процедура допоможе вам прочистити закладений ніс в лічені секунди!

Варіант Б: Зробіть міні-масаж.

Мало того, що міні-масаж відмінно знімає стрес; точковий акупрессурних масаж ще й прочищає забитий ніс!

Багаторазово натискаючи на виступ (закруглену частину) ключиці пальцем, ви прискорите відтік носового слизу. Після цього ви відчуєте, як прочистили і відкрилися вуха!

Другий спосіб використовувати міні-масаж – схрестити руки в формі букви V і масажувати шию з двох сторін. Це стимулює виведення лімфи з організму і в результаті прочищає закладений ніс!

Читайте також: Солі підуть з організму за 4 дні!

Варіант В: Задіюйте мову.

Можна також об’єднати два методу і прочистити ніс за допомогою пальця і ​​язика!

Як можна сильніше притисніть язик до піднебіння і одночасно натисніть пальцем на точку між бровами. Не послаблюйте тиск протягом 15-20 секунд, щоб стимулювати відтік носового слизу.

Якщо це не допомогло, спробуйте поперемінно натискати на піднебіння і на точку між бровами по 10 секунд!

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram