7 фактів про жіночу білизну, які чоловікам складно зрозуміти

Чоловіки з Марсу, жінки – з Венери, де, на думку багатьох чоловіків, і створили бюстгальтер. Тому що на нашій планеті придумати ТАКИЙ дивний пристрій – розуму незбагненно.

Чоловіки навіть поділилися своїми сумнівами. Ми відібрали 7 найяскравіших з них.

1. Є різна білизна – звичайний бюстгалтер, спортивний, під вечірню сукню, для побачення, для особливих випадків … Чоловік одягає свої улюблені боксерки хоч під спортивки, хоч під весільний костюм. А хто побачить?

Жінки таких вольностей не дозволяють і вибирають для кожного бюстгалтера по місії, яку вони, як секретні агенти, виконують. Чи не той ліфчик, і все – фіаско. Фініта ля комедія.

2. Розміри ліфчиків. Ці букви, цифри … А 75, В 90 … Це до чого? Це ж китайська грамота. Як ви в ній розбираєтеся? Адже все одно доведеться міряти.

3. Як можуть бустгалтери коштувати так дорого ??? Якісь крихітні ганчірочки на бретельках за ціною … пуховика.

4. Ліфчики різних кольорів. Навіщо? Ну, хто з чоловіків підбирає труси під колір сорочки? Немає таких. Чисті – значить ідеально підходять. Під ВСЕ. А тут ціла проблема: «А раптом бретелька вилізе, і всі зрозуміють, що я одягла рожевий ліфчик під зелену блузку».

Ой ой ой! Кінець світу. А чому не купити собі кілька чорних ліфчиків і закрити гештальт? Бінго!

5. Ліфчик «врізається». Про майн рік! Ви знімаєте ліфчик, це знаряддя тортур, і солодко почісуєте червоні смужки від здавлювання. Кошмар! Навіщо взагалі носити одяг, який так з вами поводиться? У чоловічому одязі такий підступністю відрізняється тільки зіпер на ширинці, і то з необережності.

6. Бюстгалтери швидко зношуються. Як цей він може бути «старим» ?! Якщо ти його навіть півроку не носиш. Чоловічі труси – з «довгожителів». Вони йдуть «з життя» в смітник непомітно, коли їх викидає, замінюючи новими, твоя дівчина або дружина. Цей період може зайняти роки.

7. Ліфчики без бретелей. Як вони можуть «там» триматися? Магніти, чи що, у вас там якісь?

PS Якщо вірити статистиці, 55% чоловіків хоч раз в житті приміряли жіночий ліф. Навіщо? Щоб навчитися його розстібати на дівчині по час побачення.

Читайте також: Календар сімейного життя: час на кохання

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram