7 простих способів зробити жінку щасливою

Щасливі та міцні стосунки складаються з дрібних деталей, які часом здаються геть несуттєвими.
Woman’s Health провело опитування серед своїх читачок і обрало сім речей, які роблять жінок щасливими і змушують любити свого обранця ще сильніше.

1. Любовні записки. Якщо ви одружені вже впродовж кількох років і вам здається, що почуття холонуть, а стосунки стають нудними, спробуйте покласти записку з приємними словами в сумку дружини перед тим, як вона піде на роботу.

2. Смішіть її. Надсилайте коханій смішні відеоролики, розповідайте за вечерею веселі історії і не дозволяйте їй сумувати.

3. Цілуйтеся пристрасно, як підлітки. Навіть якщо ви втомилися або злі одне на одного, пам’ятайте про те, що змусило вас закохатися. Цілуйте свою дружину жадібно і пристрасно, як в юності, робіть це раптово і чуттєво.

4. Слухайте її. Коли ви бачите, що жінка чимось стурбована, дізнайтеся, що сталося, і головне – вислухайте її.

Читайте також: Таки вагітна! Відома модель Ірина Шейк виходить заміж

5. Поважайте її особистий простір. Попри те, як сильно ви одне одного любите, у кожного з вас має бути свій особистий простір. Якщо вона хоче почитати книгу або просто подумати про своє, не заважайте їй робити це. Жінка буде вам вдячна.

6. Опускайте сидіння унітазу. Нехай це видається дрібницею, але жінкам приємно знати, що про їхній комфорт дбають навіть у таких деталях.

7. Спілкуйтеся з її мамою. Підтримуйте хороші стосунки з мамою своєї коханої, цікавтеся її здоров’ям і справами загалом. В очах жінки такий інтерес свідчить про те, що чоловік турботливий і надійний.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram