А нас з дитинства цим годують: дієтологи назвали 3 найбільш шкідливі крупи

Хоча лікарі навперебій кажуть про користь злакових і каш взагалі, дієтологи в один голос стверджують, що насправді каші не так корисні, як здається. Особливо виділяють відразу три крупи, користь яких сильно перебільшена.

Манна крупа

На першому місці виявилася манна каша – за словами фахівців, ця крупа багата крохмалем і бідна білком. Крім того, в ній міститься багато глютену, який провокує алергію у дітей і заважає повноцінному засвоєнню заліза і вітаміну D.

Рис

На другому місці крупа, яка користується великою популярністю в країнах Азії, причому як Східної, так і Західної. Це рис. Дієтологи відзначають, що білий шліфований рис дуже шкідливий для організму, так як в ньому залишається дуже багато крохмалю. А ось всі корисні речовини зникають.

Читайте також: Навіть найсильніший кашель минає за одну ніч. Цей засіб просто чудо

Вівсянка

Крім того, в список потрапила дуже популярна ранкова крупа – вівсянка. Здавалося б, їж вівсянку на сніданок – і будеш здоровий. Але все не так просто, як видається. За словами дієтологів, сніданок зобов’язаний насичувати організм до обіду, а вівсянка не може робити цього через низький об’єм білка.