Алсу втретє стала мамою

Відома співачка Алсу втретє стала мамою.
Про це повідомив її друг, учасник шоу “Голос” Андрій Цвєтков, передає журнал “7 днів”.
“Вітаю з народженням третьої дитини і першого сина! Дуже радий за тебе і твого чоловіка, якому теж передаю свої привітання! Нехай буде щасливий, здоровий. І щоб увібрав у себе всі найкращі якості батьків!” – написав музикант у своєму особистому акаунті.

Читайте також: 50-річна модель доводить, що час можна зупинити

Малюк став третьою дитиною в родині співачки і бізнесмена Яна Абрамова. У подружжя є дочки 9-річна Сафіна і 8-річна Мікелла. На пізніх термінах вагітності Алсу перебувала в Ізраїлі.

Цікаво, що за час очікування третього малюка співачка, на думку фанатів, стала більш сентиментальною. Останнім часом вона часто вдається до ностальгії, публікуючи свої старі фотографії. Крім цього, вона згадала про давно забуте хобі – малювання. Алсу нещодавно знову взяла пензля в руки і зайнялася написанням пейзажів.
Нагадаємо, що про чергову вагітність співачки стало відомо в кінці квітня. Тоді багато хто звернув увагу на те, що Алсу почала з’являтися в просторому одязі. Трохи пізніше вона сама прокоментувала свій “цікавий стан”. Як виявилася, вагітність виконавиці була незапланованою, хоча подружжя давно подумувало про народження третьої дитини.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram