Більше ніколи так не робіть! 10 смeртельно небезпечних засобів народної медицини

Лікування народними засобами незмінно популярно. Довіра до народної медицини часто більше, ніж до офіційної. Але багато народні рецепти приховують смeртельну небезпеку. Пережити лікування деякими народними засобами можуть тільки дуже здорові люди.

Скипидарні ванни

Скипидар – це речовина, яку одержують з хвойних дерев. Ванни зі скипидаром прийнято рекламувати, як засіб від болю в суглобах, ішемічної хвороби серця, атеросклерозу, ускладнень цукрового діабету, і т. д. Така універсальність чудодійного засобу нікого не насторожує.

Небезпека скипидарних ванн для людей із зазначеними захворюваннями зростає в кілька разів. Скипидар має сильну подразнюючу дію на шкіру, прискорює серцебиття, підсилює кровотік в органах. Активна речовина скипидару володіє високою проникаючою здатністю з клітини, підсилює вироблення гістаміну. Така дія може призвести до розвитку алергічних реакцій негайного типу, що нерідко закінчується смeртю, отруєння через шкіру, викликати інсульт, аритмії, тахікардію, важку екзему.

Фізіотерапія із застосуванням скипидару іноді проводиться в санаторіях, але тут людина завжди під наглядом лікаря, процедура призначається вкрай обережно, часто тільки для однієї з кінцівок, і для ванни використовується високоякісний очищений скипидар. Дозування і якість скипидару, час ванни, стан здоров’я – кожен з цих компонентів може мати фатальні наслідки

Лазня і сауна

Коли говорять про бані, сауні, виникає стійка асоціація зі здоров’ям і красою. Немає причин сумніватися, що лазня корисна, але тільки за умови, що ви здорові. Ось такий парадокс.

Лазня протипоказана при грипі, пневмонії, запаленні нирок, гаймориті і отиті, менінгіті.

При будь-яких станах, які супроводжуються високою температурою, лазня небезпечна. В цей час терморегуляція в організмі порушена, і перегрів тіла може стати смeртельним.

Протипоказана лазня при гіпертонічної хвороби, ішемічної хвороби серця, варикозному розширенні вен, тромбофлебіті, бронхіальній астмі, порушеннях мозкового кровообігу, цукровому діабеті.

Навантаження на серце і судини у лазні збільшується в кілька разів, і людина ризикує поїхати в лікарню.

Гарячий пар може викликати не тільки перегрівання організму, але і спазм дихальних шляхів, що може призвести до ядухи.

Омела біла для лікування раку

Лікування раку народними засобами не може обійтися без відвару і настоянки омели білої. Ця рослина вважається вбивцею ракових клітин, заодно не забуває вбивати і здорові. До його складу входять холін, ацетилхолін, пропионилхолин, урсулова кислота, смоли, сапоніни, глікозиди, алкалоїди, інозит. Ніяких наукових підтверджень ефективності омели проти раку немає, але є ризик отримати серйозне отруєння, приймаючи настоянку омели, або заварюючи її як чай.

Намагаючись лікувати рак народними засобами людина втрачає дорогоцінний час. Ризик померти від раку стає реальним.

Сік і настій чистотілу

Лікування чистотілом рекомендується в народній медицині «від всіх хвороб». Часто чистотіл застосовують як народний засіб від раку. Цій рослині приписували чудодійні властивості. Це не дивно: чистотіл містить кілька сильних алкалоїдів, глікозиди, флавоноїди, ефірні олії. При місцевому застосуванні чистотіл випалює бородавки і папіломи, позбавляє від вугрів: це і дало рослині його назва.
Прийом чистотілу всередину може призвести до важкого отруєння, частіше хронічного: людина отруюється поступово, доходячи в підсумку до критичної точки. Симптоми отруєння чистотілом: ослаблення/зупинка дихання, різке падіння артеріального тиску, діарея, блювання, аритмія, тахікардія, порушення свідомості, судоми.

Інгаляції над картоплею

Такий нешкідливий спосіб лікування може стати фатальним, в першу чергу для дітей. Гарячі пари вареної картоплі можуть викликати набряк гортані, ларингоспазм, обструкцію дихальних шляхів, втрату свідомості. Гарячі інгаляції протипоказані при високій температурі, дітям до 6 років, при дитячих інфекціях, ангіні, ларингіті (класичний симптом — сухий кашель).

Саме діти стають тими пацієнтами, які найчастіше змушені дихати над картоплею. Застосовуючи такий простий та звичний метод лікування грипу, ГРВІ, застуди, батьки ризикують викликати невідкладний стан у дитини.

Народний засіб лікування отиту смолоскипом

Це незвичайний засіб може завдати опіки обличчя, голови, які можуть стати фатальними. Народний засіб від болю у вусі прийнято застосовувати і дорослим, і дітям, і воно вважається дуже ефективним.

Клаптик лляної тканини потрібно просочити воском, згорнути трубочкою і вставити у вухо. Вільний кінець підпалюють, і чекають, поки факел догорить на 1,5-2 см від вушної раковини. В останній момент факел слід загасити. Кажуть, що отит після цього проходить.

Якщо в цей момент спалахне волосся… Ймовірність опіків і смeртельного результату особливо велика у дітей.

Лікування на рейках електромагнітним полем

Екзотичний і смeртельно небезпечний метод індонезійської народної медицини пов’язаний із залізницею. Тут прийнято лежати на рейках, і дітям, і дорослим, і вважається, що цей спосіб виліковує від усіх хвороб. Метод заснований на уявленнях про фізіотерапії магнітним полем: коли по сусідній гілці проходить потяг, рейки, на яких лежать наповнюються слабким електричним полем. Варто ризикувати життям заради сумнівного лікувального ефекту?

Полоскання горла гасом – народний засіб від ангіни

Для полоскань та обробки мигдалин гас розбавляють водою. Лікування ангіни гасом дуже небезпечно. Застосовують цей засіб частіше у дітей. Що буде з шлунком і стравоходом дитини, якщо він випадково проковтне гас? Отримані опіки слизових можуть призвести до смeрті, так само як і спазм гортані до задухи, а всмоктування гасу в кишечнику – до отруєння.

Настоянка мухомора — чарівний еліксир здоров’я

Це казковий засіб є дуже токсичним. Мухомор містить отрути, які здатні паралізувати дихання людини, порушити свідомість, викликати діарею і блювоту, важке ураження печінки та нирок. Отруєння ними часто призводить до смeрті.

Народні цілителі рекомендують застосовувати настойку мухомора, як народний засіб від усіх хвороб.

Купання в ополонці – народний засіб від усіх хвороб

Прийнято вважати, що купання у крижаній воді – це найкращий засіб загартовування і спосіб вилікуватися від усіх хвороб. Це питання спірне, і такого екстремального лікування приходять не відразу, а лише через роки загартовування. Пірнати в ополонку без підготовки, під впливом загальної ейфорії (часто в алкогольному сп’янінні) небезпечно для життя. Це може викликати зупинку серця і дихання, судоми, і людина або замерзне і потоне, або загине від задухи. Ускладнення, які викликані переохолодженням в ополонці, також можуть призвести до смeрті, але вже через деякий час.

Читайте також:Соком не запивати: медик пояснює, коли лiки стають небезпечними або неефективними

Джерело.