Білизна і темперамент: про що скаже ваш вибір?

Гарна нижня білизна для жінки – як ядерна зброя для країни: може, і не знадобиться, але з нею якось спокійніше.

Психологи стверджують, що за кольором нижньої білизни, на якому ви зупиняєте свій вибір, можна судити не тільки про ваш смак, але і індивідуальності, характер і навіть темперамент в ліжку.

Так, наприклад, дівчата, які вибирають чорний комплект білизни, на думку психологів, практичні. Адже навіть після великої кількості прань чорна білизна не втратить свій вигляд. Також це дами владні, але розкуті в ліжку. В першу вони піклуються про своє задоволення і вже точно не стануть мовчати, якщо партнер робить щось не по їхньому смаку.

Власниці рожевих трусиків і бюстиків люблять здаватися наївними і недосвідченими дівчатками-ученицями. Хоча насправді можуть і самі багато чому навчити своїх «наставників».

Білу білизну вибирають і носять як недосвідчені «учениці», так і впевнені в собі жінки, які розуміють, що чарівні і є подарунком для чоловіка в білизні будь-якого кольору.

Тілесна білизна підходить до будь-якого одягу і можна подумати, що його володарка просто не надає питанню вибору білизни великого значення. Але не в тому випадку, якщо це білизна без швів, що нагадує другу шкіру. Такий вибір говорить про її чуттєвість, вишуканість і досвідченість в постільному питанні. А ось якщо на тілесній білизні багато рюшів, стразиків і мережива, скоріше говорить про зворотне – дівчина затиснута і закомплексована, але намагається над собою працювати.

Ну і, зрозуміло, червоний – це пристрасть, або скоріше бажання додати пристрасті у відносини. Особливо палкими і «безбашеними» виявляються панянки, які наважуються на комбінацію червоного і чорного. Вони в любові готові на все і підуть до переможного.

Звичайно, всі ці описи досить умовні. Адже буває ще випадковий вибір, або вибір в тому чи іншому настрої. Жінка – істота багатогранна, і бути сьогодні маленькою недосвідченою дівчинкою або владною пані – вирішувати тільки їй. Ненудної вам ночі!

Читайте також: До чого “горять” щоки: причини і прикмети

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram