Чого бояться чоловіки? 5 головних страхів

Сильні, мужні, впевнені в собі… Але виявляється, чоловікам теж притаманні страхи. Розібравшись з ними, ви з коханим станете ближче. Проблема в тому, що чоловіки віддають перевагу замовчувати або заперечувати свої страхи. Але по-справжньому гармонійні відносини вимагають відвертості і взаємної підтримки. Психологи виділяють 5 найпоширеніших чоловічих страхів. Беремо на замітку!

1. Втратити роботу
У чоловіків на генетичному рівні закріпилося уявлення, що вони годувальники сім’ї. Фінансова стабільність і значущий соціальний статус підтримують чоловічий авторитет, тому проблеми на роботі або економічна криза можуть викликати у них паніку і довести до нервового зриву.

2. Осічки в ліжку
Можливо, «винні» напружена робота, недосипання, хронічна втома. Але якщо кожна друга спроба закінчується невдачею, треба вжити заходів.

3. Стати татом
Незапланованої вагітності партнерки бояться 84% опитаних українців. Багато чоловіків думають, що з появою малюка молодість йде назавжди, а попереду лише купа витрат, безсонні ночі, втома і роздратування.

4. Одружуватися
Сім’я у багатьох чоловіків асоціюється з втратою свободи, складнощами побуту, відповідальністю за дітей і безліччю інших проблем. А раптом ще зрада, розлучення, поділ майна?

5. Бути ошуканим
Навіть думка про зраду коханої жінки може викликати у чоловіка не просто ревнощі, а злість і агресію. За ними ховається почуття відчаю та образи на обраницю.

Читайте також:  Жінки за 30: що про них думають чоловіки?

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram