“Чоловік мого рагульства”: Фреймут поділилася вражаючим зізнанням про першого чоловіка (відео)

Популярна українська телеведуча Ольга Фреймут, яка нещодавно стала мамою втретє, розповіла, як вагітною тікала від першого цивільного чоловіка.

Про це йшла мова в передачі “Перші другі”.

Так, ведуча народила старшу дочку Злату від британця Ніла Мітелла, однак втекла від нього ще на перших місяцях вагітності. Зараз Фреймут каже, що сама не розуміє, що їй подобалося у цьому чоловікові.

“Кожен період життя дає нам різних чоловіків. Є чоловіки нашого дитинства, є чоловіки нашого рагульства, є чоловіки наших досягнень. Чоловіки рагульства – це коли з часом ти питаєш у себе: “Як я взагалі могла з ним зустрічатися?”. Ось Ніл – це чоловік мого рагульства”, – розповіла про свого колишнього обранця Ольга.

За словами ведучої, у певний момент їй стало нудно з Нілом, до того ж, він став агресивним. Тому вона і прийняла рішення піти.

“У той час я трохи загравалась, я була в образі неправильному, я хотіла прожити красиву біографію. А з ним все було передбачувано. Вся романтика пройшла. Я зрозуміла, що у нього інший менталітет, мені з ним стає нудно, він дуже ревнував до моїх одноліток. Він був агресивним. Руки не піднімав, але він був неприємним. Він згодом розслабився – манери зникли і залишився типовий хлоп із Лондона. Я зрозуміла, що моїй дитині такий батько не потрібен”, – продовжила Фреймут.

Читайте також: Ольга Фреймут показала, як незвично проводить час з сином (фото)

Вона розповіла, що навіть не сказала британцеві про те, що йде назавжди, тому що він би її не відпустив. Вона просто поїхала від нього і не повернулася.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram