Чому не можна пити червоне вино під час вагітності

Американські вчені заявили, що вагітним не можна пити червоне вино, так як цей алкогольний напій може нашкодити здоров’ю малюка.

Як стверджують експерти, червоне вино впливає на підшлункову залозу дитини в утробі матері і навіть викликає аномалії розвитку.

Якщо вагітні жінки час від часу дозволяють собі випити алкоголь, їм потрібно відмовитися від червоного вина. У червоному вині міститься ресвератол – речовина, що володіє захисним ефектом від серцево-судинних захворювань, хвороби Альцгеймера та ін. Незважаючи на те, що цей компонент можна назвати корисним, він провокує аномалії внутрішньоутробного розвитку дітей і погано впливає на підшлункову залозу.

Читайте також: Який овоч допоможе завагітніти

Вчені провели дослідження на мавпах, одній групі яких давали добавки з ресвератолу. Саме діти цих мавп в результаті постраждали від аномалій підшлункової залози.

Тому вагітним жінкам не варто забувати про те, що деякі корисні для них продукти та напої, можуть бути шкідливі для дітей. Крім того, під час вагітності бажано відмовитися від вживання будь-якого алкоголю.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram