Чому саме цей чоловік прийшов у ваше життя не просто так?

“Жінки не потрібно нарікати: ви гідні рівно того, що до вас притягується”. Жінки не потрібно нарікати: ви гідні рівно того, що до вас притягується Чоловік — це дзеркало жінки. Взагалі, всі люди — наші дзеркала, але чоловіки в особливості.

Хочемо ми того чи ні, дії партнера є зворотним зв’язком на сигнали, які ми посилаємо. За матеріалами  tenditna

Кожна людина, яка зустрічається нам на шляху — вчитель. І ваш чоловік неспроста прийшов у ваше життя! Через представників чоловічої статі до нас приходять самі головні і, часом, самі складні уроки, а спеціальність одна: любов і прийняття себе.

Ми можемо дати любов іншій людині тільки тоді, коли самі нею володіємо. Ми не можемо дати іншому того, чого у самих немає. Ваш чоловік — завжди ваше дзеркало, запам’ятайте це! Він лише відображає те, що є у вас. Нещодавно я почула від однієї жінки, що я готова старатися тільки для гідного чоловіка… Ви чуєте себе? Що таке гідний чоловік?

Будь-який чоловік, який до вас уже, притягнувся це гідний саме вас чоловік. Поняття «гідний» — дуже відносне, тому що кожен гідний свого. Ви гідні рівно того, що притягуєте до себе. Чоловік, який приходить у ваше життя, дзеркально проектує всі ваші внутрішні проблеми назовні. І ви можете скористатися цим знанням, щоб подивитися на себе новими очима, очима зі сторони.

Давайте розглянемо найпоширеніші ситуації.

Якщо у ваше життя прийшов ревнивець, вам слід вчитися передавати свою c.e.k.c.yальнy енергію у творчість, так як ніколи чоловік-ревнивець не з’явиться в життя дівчини, у якої вирішено це питання.

Якщо у ваше життя прийшов тuран, то вам пора вчитися слухати себе, тому що жінки, які живуть з тиранами, це жінки, у яких геть стерто розуміння, що таке кордони, і це перетворило їх на жeртви. Вони відчувають себе нещасними, самотніми і покинутими усіма. «Чоловік тиpан, погода погана, і в інших радість в житті, а мене обділили, видно, доля моя така, терпіти і страждати».

Відповідно, чоловік або ставить жінку на місце своєю поведінкою, або вчить цю жінку поважати себе, відновлює структуру її особистості, висвічує програму «жертва», вчить відстоювання кордонів і вміння постояти за себе. Інший чоловік просто не зможе навчити таку дівчину почати слухати себе. Жеpтві потрібно випробувати сильний біль, щоб нарешті-то їй захотілося щось змінити у своєму житті.

Якщо до вас прийшов чоловік-алкоголік, залежний, то він не просто так притягнули його ваше життя. І для чого ви його вибрали. Для проходження якогось важливого уроку. Чому вчить такий чоловік? Давайте уявимо, як веде себе жінка в такій парі: вона або постійно «пиляє» його і тим самим вбиває на корені всю його мужність, або перебуває в стані «бідолашної», якої більше не пощастило в житті, і всі їй зобов’язані.

Якщо у вашому житті — мамин синочок, безвольний, безхребетний, то ви відноситеся до тієї категорії дівчат, які не вміють віддавати кермо правління в руки сильної статі. Ви самі вирішуєте, ви все краще за всіх знаєте, і ви всіх міняєте. Ви не помічаєте, але найчастіше ваші скандали виникають на тому ґрунті, що ви хочете змінити людину, але ніколи не прислухатися до нього. І, так, зараз ви будете це заперечувати.

Якщо у ваше життя прийшов чоловік, який годує обіцянками, а сам вічно тусить з друзями в найбільш драйвових місцях міста/планети, який гарно говорить, а ви закохані в його склад, його стиль, його манеру жити і тішитеся гoрем, «ну коли ж ти угомонишся, і ми будемо разом і спокійно жити». Відповідь: ніколи. Такий чоловік прийшов у ваше життя, щоб сказати вам: «Починай себе цінувати!

Читайте також:Забудь про заміжжя, якщо ти відповідаєш бодай одному з цих описів

Таких сценаріїв відносин можна перерахувати ще багато, але давайте повернемося до початку статті. Що значить — «я буду старатися тільки для гідного чоловіка»? Апріорі ви повинні старатися не для когось і не заради когось, тому що на кону стоїть ваш власний розвиток, ви намагаєтеся в будь-яких відносинах тільки для себе.

Взагалі все в світі влаштовано за принципом дзеркала. Все наше оточення є нашим відображенням. З допомогою інших людей ви легко зможете побачити, що є у вас. Якщо ви незадоволені своїм оточенням, роботою — ви незадоволені насамперед із самою собою. Наше ставлення до себе збігається з нашим ставленням до оточуючих людей. А люди в свою чергу відображають наше уявлення про себе.

Наш внутрішній світ притягує внутрішні світи інших людей. Тому, якщо всім навколо вас погано, у всіх сум, депресія, то це ж саме відбувається і у вас всередині. А якщо ви оточені світлими, добрими, люблячими людьми, значить, ви сама така ж, все дуже просто! Працюйте над собою — зміниться і світ навколо, і люди.

Так, це боляче, боляче змінювати себе, а ще болючіше усвідомити, що «Я» через свої установки, вірусні програми тільки руйную своє життя… Але, як не дивно, «Біль» нам потрібен. Я зрозуміла це, коли почала рости і розвивати себе. А біль у відносинах — це невід’ємний супутник двох дорослих партнерів, будують відносини і створюють сім’ю.

Я знаю багатьох чоловіків і жінок, які не переносять бoлю, і як тільки у відносинах починаються складнощі, вони не витримують і вибирають припинити відносини, і незабаром «стрибають» в нові відносини, думаючи, що там все буде по-іншому і не доведеться переживати! Але не тут-то було! Спочатку все йде шоколадно і чудово (етап закоханості), а потім незмінно настає етап сварок, притирання, критики, лайки, і знову приходить та сама біль, від якої втекли в минулому союзі. Так чи є сенс бігати по колу?

Завжди ставте собі запитання: чому мене вчить ця ситуація? Для чого вона сталася? Що мені потрібно для себе винести? Тоді ви отримаєте не відтік енергії, а заберете свій ресурс.

Так чому ж ми біжимо від болю або вважаємо, що її не повинно бути? Дуже часто для продовження життя, в тому числі і життя сім’ї, потрібно пройти і вогонь, і воду, і мідні труби, це буде загартуванням для відносин і вашим ростом. Не треба цього боятися. Якщо починати відносини з думкою, що нарешті можна розслабитися і насолоджуватися, то розчарування буде неминучим. Потрібно бути готовим до того, що буде складно, але зустрічати ці складності, як шанс стати ближче, допомогти один одному, стати соратниками.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram