Дівчинку, що жила у зграї мавп, віддають у дитячий притулок

Восьмирічну дівчинку без одягу, що пересувалася на чотирьох, побачили дроворуби у природному заповіднику Бахрейч на півночі Індії.
Вони намагалися забрати її з собою, однак стадо мавп напало на них і відігнало.

Дитину врятував співробітник поліції у лісовому масиві Катарнія Гат. Мавпи атакували його, однак він заховав дівчинку в поліцейську машину і втік. Стадо тривалий час переслідувало автомобіль.

“Вона виглядала слабкою і дуже голодною. Ми дали їй трохи їжі, щоби поїсти. Вона виглядала нещасною. Якби ми не врятували її, вона могла би бути з’їджена іншими тваринами, — каже інспектор Рам Автар Сінгх.

Бідолаху відразу ж відвезли до лікарні. І там виявилося, що вона не має досвіду перебування у людському товаристві — дівчинка поводилася, наче мавпа, рухалася і видавала такі ж звуки, як ці тварини. Ходити на двох ногах вона не вміла, так само, як користуватися будь-якими людськими приборами чи туалетом, тож довелося одягати їй памперси. Їла руками і ротом просто з підлоги. Коли бачила людей — намагалася утекти.

“Мауглі потрапила до нас два місяці тому, — розповідає дитячий лікар Крішнакант
Верма. — Ми реєструємо її у наших записах як “невідому”. Досі ніхто з її рідних не прийшов по неї і не заявив про себе. На її руках і ногах ми бачимо багато шрамів. Зараз вона сидить цілими днями на ліжку і нічим себе не займає. Однак, уже навчилася ходити на двох ногах і їсти з тарілки”.

“Представники громадськості та ЗМІ прийшли, щоби подивитися на неї, як ніби
вона інопланетянка. Ми намагаємося відправити її до дитячого притулку, —
каже інспектор Рам Автар Сінгх. — Ніхто не заявив, що це їхня родичка. Ми нічого не знайшли. Жодних свідків, що бачили б її у минулому. Ми помістили оголошення в газетах, опитали багатьох людей у регіоні. Ніхто не знає нічого про неї. Ймовірно, батьки відмовилися від неї через її психічні проблеми. Відділ захисту дітей уряду узяв на себе відповідальність за неї”.

“Мауглі у гарній фізичній формі, але вона не здорова психічно, — підтверджує лікар Верма. — Вона не контактує з іншими пацієнтами, не взаємодіє ні з ким. Вона досі не навчилася ходити в туалет”.

Значно комфортніше знайда почувалася серед мавп у заповіднику, недалеко від
кордону з Непалом. Соцслужби все ще намагаються з’ясувати, хто вона, звідки
узялася і як довго вона була в дикій природі.

“Дівчинка намагалася втекти уже багато разів. Іноді вона повертається сама, іноді охоронці повинні шукати її навколо лікарні, — каже лікар. — Уночі вона спить сама, нікого не турбує. Вона має величезний апетит і їсть рис, овочеві каррі і фрукти. Насправді вона їсть усе.

Вона досі не в змозі говорити, але розуміє все, що ви говорите їй, і навіть посміхається”.

Лікарі кажуть, що Мауглі, як і раніше, схильна, до нападів гніву і насильства. Люди її бояться. Окрім того, вона досі переважно пересувається на чотирьох. Жодних прогнозів щодо ймовірності цивілізувати 8-річну дитину медики не дають.

Більше фото і відео ТУТ