Дієва маска для росту і проти випадіння волосся. Мені її бабуся порадила, тепер проблем не знаю

Маска неймовірно проста, її складові теж:

  • лавровий лист – 4-5 штук;
  • житній хліб – до стану кашки;
  • вода – 250 мл.

Мене раніше наявність хлібної м’якушки бентежило, не уявляла, як його потім можна вимити з голови, виявляється – легко! Лавровий лист – це аналог знаменитого косметичного засобу – олії бей. Він містить такі ж компоненти і мікроелементи, а також містить багато ефірних олій. Джерело

Лаврове листя залити окропом і дати настоятися протягом години. Аромат настоянки настільки насичений, що може викликати запаморочення, в цьому немає нічого страшного, але варто звернути увагу.

Залити хлібний м’якуш настоянкою лаврового листа, нанести на шкіру голови, закутати і тримати не більше 30 хвилин. Після чого помити голову звичайним способом. Робити таку маску потрібно 1-2 рази в тиждень, результат буде місяців через два (це що стосується росту і випадання).

Читайте також: Я випивала всього 1 стакан в день цього напою – схyдла, тиcк нормалізувався, нігті зміцнилися

А у мене після миття на голові стало вдвічі більше волосся, у мене воно саме по собі густе, але пишність просто стала несподіваним і дуже приємним сюрпризом. У мене волосся сухе, тому мию раз в п’ять днів, десь так. На четверту добу цей стан волосся нікуди не подівся. Це я теж відзначила для себе як величезний плюс. Так що рекомендую!