Дизайнер показав, як без примірки створювалася розкішна весільна сукня Джамали (відео)

Бічолла Тетрадзе давно товаришує із зіркою.

Весілля тренера проекту “Голос країни-7” Джамали стало топовою новиною у вітчизняному шоу-бізнесі за останній час.

До одного із найважливіших атрибутів свята, сукні, була прикута підвищена увага журналістів та гостей заходу. Відомо, що автором мереживного вбрання став українсько-грузинський дизайнер Бічолла Тетрадзе.

Він є давнім другом тріумфаторки “Євробачення-2016”, котрий подарував їй сукню.

Дизайнер поспілкувався із виданням Bestin.ua стосовно процесу створення вбрання, котре, до слова, відбувалося без жодної примірки.

“Ми з Джамалою знайомі понад шість років. Коли я жив в Києві, ми дуже багато співпрацювали, я створював їй образи для найбільш знакових виходів – концертів, червоних доріжок і важливих івентів. Після мого переїзду до Китаю ми продовжили спілкуватися… Ми один одного дуже розуміємо”, – підкреслив Бічолла.

Своє чи не найважливіше вбрання Джа отримала за три тижні до  весілля, ні разу його не примірявши на себе.

“З Джамалою ми дуже багато працювали раніше, тому вона була впевнена, що їй сподобається наша робота. Звичайно, ми дуже хвилювалися, але як тільки вона отримала сукню, всі заспокоїлися. Вона задоволена і дуже щаслива”, – додав автор сукні.

Процес її пошиття Бічолла показав у відеоролику, а у своєму фотоблозі – оприлюднив фото із новоспеченою дружиною Бекіра Сулейманова.

Читайте також: Джамала поділилася ніжним фото з весілля

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram