Гороскоп на лютий 2017 року: кохання, гроші, кар’єра для всіх знаків Зодіаку

Передбачити майбутнє непросто, але астрологи і їх прогнози в силах підняти завісу таємниці над майбутнім. Дізнатися, що чекає всіх нас в лютому, допоможуть зірки.

Гроші та кар’єра в лютому 2017 року!

Лютневі дні будуть вдалими для всіх, хто всерйоз вирішив піднятися вище по кар’єрних сходах. Кожному Знаку Зодіаку принесе успіх свій шлях, але об’єднуючою силою виявиться прагнення до перемоги.

Овнам в лютому краще не діяти упівсили. Якщо постійно змінювати план дій і сумніватися в результатах, Фортуна може відвернутися. Тому не варто розмінюватися на нерішучі кроки і підміняти вчинок дією.

Те ж саме чекає і Тельців, хоча вони, можливо, віддадуть перевагу в цьому місяці вибрати сім’ю, а не кар’єру. Ця стратегія допоможе їм не розгубити свою енергію і розставити пріоритети.

Грошову пропозицію в лютому можуть отримати Близнюки. Але їм доведеться серйозно зайнятися своїм іміджем і тим, як вони виглядають в очах оточуючих. Без сумніву, професіоналізм грає високе значення, але іноді зустрічають тільки по одягу.

А Ракам в цей же час астролог радить не слухати пліток і не вплутуватися в сумнівні інтриги або авантюри, а також бути уважнішими з документацією, щоб не помилитися і не втратити в грошах. Зайнятим у сфері торгівлі або паперів знадобиться особлива акуратність.

Леви за лютий можуть досягти значних висот, якщо не стануть розслаблятися в першій половині місяця.

А Дівам рекомендується як можна раніше розподілити свої сили, щоб не витратити ентузіазм і запал у перший тиждень місяця.

Купуючи красиві штучки і витрачаючи гроші на милі дрібниці,

Ваги піднімуть настрій. Але покупки, несучі практичний сенс, нехай навіть більші, виявляться краще, так що не поспішайте витрачати фінанси на самому початку місяця.

Скорпіони, навпаки, можуть спустошити скарбничку заради великої покупки. А ось на роботі вони ризикують витратити час даремно, виконуючи другорядні завдання.

Стрільцям, згідно з гороскопом на лютий, в кар’єрі і грошах світить затишшя. Можна відпочити, але не закидати перспективні проекти і не витати в хмарах, очікуючи того, що гроші самі прийдуть в кишеню.

Козероги і Водолії будуть в центрі подій: перше на це спонукає почуття обов’язку, а друге — натхнення. Зрівноваживши одне з іншим, обидва Знака Зодіаку тільки виграють.

Не залишаться за бортом і Риби, але їм необхідно попрацювати над мотивацією і впевненістю в собі. Ваші доходи можуть зрости до кінця місяця.

Читайте також:Бандерівський гороскоп: Овен годиться в партизани, Водолій – в шпигуни

Любов і відносини в лютому 2017 року!

У любові цей місяць буде спокійніше, але і тут зовсім без подій не обійдеться.

Овни можуть зустрітися з минулим, і тільки від їх волі залежатиме, в якому напрямку далі піде життя. Тельцям можна очікувати пропозиції від когось, хто зовсім поруч, але чи захочете ви відповісти взаємністю?

А Близнюкам астролог прогнозує звістки здалеку.

Сімейними справами можуть зайнятися Раки. Уникайте суперечок: свою точку зору краще довести дією, а на словах конфлікти будуть безглуздими і лише підточать те, що було збудовано вами раніше. Справа і вірність принципам вам знадобляться, і партнер це оцінить.

Запорукою любовного благополуччя Львів стане довіру. Ревнощі та підозри роз’їдають навіть самі міцні почуття і можуть образити вашу другу половинку. Втім, впадати в іншу крайність і, наприклад, закривати очі на очевидні обмани не варто. У парах з проблемними відносинами лютий стане лакмусовим папірцем і розставить все по своїх місцях.

На любовному фронті у Дів намітиться приємна стабільність, в якій відбувається поступово буде змінюватися на краще. Імовірність радикальної зміни, начебто пропозиції руки і серця, невисока, але в цілому місяць допоможе зміцнити позиції і відновити сили.

Те ж саме зроблять Ваги — в лютому вони вирішать відпочивати від минулих бур, а тимчасове затишшя допоможе зробити правильні висновки і прийняти правильні рішення.

У Скорпіонів можливий перехід відносин на новий рівень, однак тиснути на партнера не слід — рішення повинне бути обопільним і однаково бажаним, інакше відносини сильно похитнуться.

Стрільцям ж зірки обіцяють здійснення того, чим вони давно мріяли. Пам’ятайте, що важливо правильно сформулювати намір, щоб отримати те, що вам дійсно хочеться.

Козерогам, виходячи з любовного гороскопу на лютий, належить вибирати, зважувати «за» і «проти» і робити рішучі кроки назустріч щасливого майбутнього.

Водолії задумаються над своїм іміджем і зовнішнім виглядом. Вимірювання підуть на користь і привернуть до вас захоплені погляди.

Рибам зірки готують мінливе, але багатообіцяючий час. Ситуація безпосередньо залежить від вашого настрою. Спільний активний відпочинок зблизить з коханою людиною і привнесе нотки новизни у ваші почуття.

Джерело.